fbpx
Osta pilet

Noore laulja ja viiulimängija Marianne Leiburi kontserdil saab kuulda tema debüütalbumi eestikeelseid lugusid, sest lauljatari jaoks on emakeelsetel sõnadel tugevam jõud ja tähendus. Ta leiab, et helid ja kooskõlad on suurepärased vahendid võimendamaks tekstis peituvaid emotsioone. Marianne on end ümbritsenud suure koosseisu ja heade muusikutega, kus lisaks jazzkvartetile rikastab ansambli helivärvide skaalat keelpillikvartett. Jõulujazzi kontsert toob kuulajateni soojad ja hingepuudutavad emotsioonid.

 

Marianne Leibur õpib Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazziosakonna magistrantuuris ning sel õppeaastal täiendab ennast Stockholmi Kuninglikus Muusikakõrgkoolis. Ta tegutseb solistina, osaleb viiuldajana projektorkestrites ja -koosseisudes ning kirjutab muusikat omanimelisele ansamblile.

 

Muusika- ning tantsuvaldkonnas aktiivse tegutsemise eest omistati Mariannele 2015. aastal tunnustus “Tallinna noor kultuuritegija”. Sel kevadel toimunud Uno Naissoo nimelisel loomingukonkursil pälvis lauljatar esimese koha palaga “Tinasõdur”. Aprillikuus toimunud konkursil Riga Jazz Stage pälvis ta esimese koha ning maineka Läti helilooja maestro Raimonds Paulsi eripreemia.

Koosseis:

Marianne Leibur
vokaal, viiul
Arvo Leibur
viiul
Linda-Anette Verte
viiul
Ann Mäekivi
vioola
Andreas Lend
tšello
Joel Remmel
klaver
Kalle Pilli
kitarr
Heikko Remmel
kontrabass
Ramuel Tafenau
trummid