fbpx
Osta pilet

Juubelifestivali avaõhtu lõpetab pühalik ning endassevaatav öökontsert, kus esinevad armastatud lauljad Lenna Kuurmaa ja Mick Pedaja. Kontserdil kuuleb hingepihtimuslikku muusikat mõlemalt artistilt, nii eesti kui inglise keeles. Lisaks Mickule ja Lennale lisavad värvi andekad muusikud ja loojad Angeelia Pedaja, Aivar Surva, Indrek Mällo ja Joel Remmel.

 

Lenna Kuurmaa on Eesti armastatumaid naisartiste. Oma muusika ja esituskunsti eest on ta noppinud hulga auhindu ning olnud edukas ka Eesti Laulu finalistide seas. Tema kolmas stuudioalbum “3X” ilmus 2018. aasta detsembris koostöös produtsent Raul Ojamaaga, Lenna võitis  selle eest 2019. aasta Eesti Muusikaauhindadel aasta naisartisti tiitli.

 

Mick Pedaja muusika on segu ambient‘ist ja akustilisest folgist, kus loodushääled kohtuvad hõljuvate kõlamaastike ja helimustritega. Oma viimase albumi “Aviamus ehk ava end vaimus” kohta tunnistab autor, et soovib edasi anda mõtteid, et hoiaksime ning tolereeriksime üksteist kui looduse osa ning mõtleksime ka meie pärandist ehk metsast kui väärtusest. Oleme külalised metsas, kuhu meid oodatakse avasüli. Nagu ka eelmisel albumil “Hingake / Breathe” kuuleb uuel stuudioalbumil nii eesti- kui ka ingliskeelseid lugusid.

Koosseis:

Lenna Kuurmaa
vokaal
Mick Pedaja
vokaal, kitarr
Angeelia Pedaja
vokaal, luule
Lauri Kadalipp
saksofon
Joel Remmel
klahvpillid
Aivar Surva
trompet, trummid, perkussioon
Indrek Mällo
kontrabass