fbpx
Osta pilet

Jarek, Jaan ja Kirke ootavad perekontserdile nii väikseid kui ka suuri muusikasõpru, huumoriarmastajaid ning neid, kel meeldib natuke tantsida. Kontserdil saab kuulda kelmikaid ja värvikaid lugusid elust enesest, toeks kitarr, klaver ja laul.

Jarek Kasar on helilooja, laulja ja sõnadekirjutaja. Muusikukarjääri alustas ta räpparina, kuid tema muusikalistes katsetustes on segatud muid muusikažanre. Tema kontserdid on alati humoorikad ning soojad, vürtsitatud vahvate lugudega. Jaan Pehk on kirjanik, laulja ja kitarrist, kes alustas laulmise ja muusikaga tegelemisega juba lasteaias, võites mitmeid lastele mõeldud konkursse. Praeguseks on jõudnud ta ka suurtele suunatud konkurssidele. Pehki laulude sõnad on kelmikad ning sobilikud nii väikestele kui suurtele. Noor ja energiline pianist Kirke Karja on tegev mitmetes jazzansamblites. Teda on tunnustatud ja kiidetud sütitava loomingulisuse ja täpse tehnika tõttu ning kindlasti näitab ta osavat pillimängu ka perekontserdil.

Seekordse kontserdi märksõnad on muusika, lapsepõlv, mälestused, fantaasia, improvisatsioon ja muinasjutt. Kolm muusikut vaatavad, mis saab, kuid kindel on see, et hea saab!

Koosseis:

Kirke Karja
klaver
Jarek Kasar
klahvpillid, vokaal
Jaan Pehk
kitarr, vokaal