fbpx
Osta pilet

Itaalia saksofonist Rosario Giuliani ja akordionist Luciano Biondini on ühendanud jõud, et tabada ning taasluua itaalia filmimuusika essents. Mis oleks film ilma muusikata? Muusika kannab edasi kõike seda, mida pilt ei suuda, seletades sõnulseletamatut ja võimendades alateadvuses tekkivaid kujutluspilte. Heliribade klassikasse kuuluvad teosed Nino Rotalt ja Ennio Morriconelt on duo tõlgenduses saanud uudselt mõjuva näo, andes unustamatutele meloodiatele värske vaate ja kaasaegse lähenemise.

 

Saksofonist Rosario Giuliani kirglikku mängustiili on võrreldud legendaarsete muusikute Julian “Cannonball” Adderley, Art Pepperi ja John Coltrane’i stiiliga, teda on hääletatud parimaks sooloartistiks ja tema kvartetti parimaks uute jazzitalentide seas. Tema albumeid on avaldanud prantsuse plaadifirma Dreyfus Jazz, samuti on Giuliani hinnatud koostööpartner ja tihe külaline nimekatel jazzifestivalidel.

 

Luciano Biondini on tippnimi akordionistide seas, saavutades tunnustuse juba varajases nooruses. Ta on musitseerinud koos Rabih Abou-Khalili, Dave Bargeroni, Michel Godardi ja Battista Lenaga, kaunistades alati lähtematerjali isikupärase soojusega, mille juured kinnituvad tugevalt itaalia muusikatraditsioonile.

Koosseis:

Rosario Giuliani
saksofon
Luciano Biondini
akordion