fbpx
Osta pilet

The Swingin’ Sisters on traditsionaalset svingmuusikat esitav 9-liikmeline kollektiiv. Svingiõed Maris, Vivi ja Viveli lõpetasid üheskoos Otsakooli ja on laulnud erinevates muusikalistes koosseisudes juba üle 8 aasta. Nende unistus taaselustada Eesti svingi kuldajastu muusika on teostumas ning kevadel esitletakse eestikeelset albumit “Õnnele vastu”. Plaadi muusikaga tehakse kummardus 60.-aastate legendaarsele Eesti Raadio Meeskvartetile, samuti Uno Loobile ja eesti heliloojatele, kelle laulud on inspireerinud The Swingin’ Sistersi loomingut.

 

Albumilt “Õnnele vastu” leiab kümmekond särava helikeele ning suurepäraste eestikeelsete tekstidega pala. Kõik plaadile jõudvad lood on seatud The Swingin’ Sistersi bändiliikmete poolt.

 

Hiljuti täitus 2 aastat koosseisu esimesest kontserdist. Esimene stiilipuhas kava koosnes vokaaltrio Andrews Sisters repertuaarist. Viimase kahe aasta jooksul on ansambel andnud üle 70 kontserdi. Üles on astutud Sõru Jazzil, Tallinna Vanalinnapäevadel, Tallinna Merepäevadel, jazziklubides ning kontserdimajades üle Eesti. Ansambli stiilipuhas vokaaltehnika, hea harmooniatunnetus ning suurepärased seaded on neist teinud isikupärase ja armastatud kollektiivi. Eesti svingmuusika kuldajastu pärlid kõlavadki Jazzkaare kontserdil.

Koosseis:

Vivi Maar
vokaal
Viveli Maar
vokaal
Maris Aljaste
vokaal
Allan Järve
trompet
Teno Kongi
tromboon
Siim Aimla
saksofon
Kusti Lemba
kitarr
Janno Trump
bass
Ahto Abner
trummid