fbpx
Osta pilet

Algselt 25. aprillil kell 21:00 Fotografiska Tallinnas toimuma pidanud Jazzkaar 2020 kontsert Anett lükkub edasi ning toimub esmaspäeval, 12. oktoobril kell 19:45 Fotografiska Tallinnas.

 

Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.

 

Festival Jazzkaar kutsub kultuurisõpru toetama festivali jättes piletid tagasi müümata.  

Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis piletid saab tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu perioodil 1.-30. aprill 2020. Kinkekaardid kehtivad 1 aasta alates väljastamisest. Tagasiostu või vahetuse soovist andke teada siin.

 

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunktides, v.a Circe-K teenindusjaamades ja Viru keskuse infopunktis.

***

Anett Kulbin on pop-soul laulja, kes tegutsenud nii bändi Wilhelm solistina kui sooloartistina. Wilhelm on osalenud Eesti Laulu konkursil, jõudes 2014. aastal finaali ja 2015. aastal poolfinaali. 2016. aastal jätkas Anett sooloartistina, andes välja esimese singli “Strong”, mis valiti Eesti Laul 2016 poolfinaali. 2018. kevadel ilmis tema teine singel “Don’t Pretend”, mis valmis koostöös Jonas Kaarnametsa ja NOËPiga.

 

2019. aasta maikuus ilmus Anetti debüütalbum “All Over Again”, mis on kantud isiklikest, noore naise kogemustest nii iseenda kui artistina ja on stiililiselt inspireeritud uue kooli soulist ning lauljatest nagu Solange, Mahalia ja Jorja Smith. Albumi valmimisel olid produtsentidena nt Carl Tuulik ning Raul Ojamaa ja samuti on Anett alustanud koostööd New Yorgis elava helilooja ja produtsendi Ms Madliga, kellega koostöös on plaan anda välja uut muusikat. Tema hingestatud hääl ja värske helikeelega laulud on võitnud kuulajate poolehoiu.

Koosseis:

Anett Kulbin
vokaal
Joonas Mattias Sarapuu
klaver
Johannes Laas
kitarr
Heikko Remmel
bass
Jan Kulbin
trummid
+ külalised