fbpx
Osta pilet

Anna Kaneelina  noppis selle aasta Eesti Muusikaauhindade jagamisel tervelt neli auhinda – Aasta Album, Aasta Alternatiiv/Indie Album, Aasta Debüütalbum ja Aasta Naisartist.

 

Anna Kaneelina tähelend on olnud erakordne – pole ka imeks panna, sest muusika on kaasahaarav, siiras, tundeline ja kuulaja fantaasiat inspireeriv. „Anna Kaneelina on miski, mis on täiesti minu, mis ei seo mind millegagi ning annab rohkem vabadust ja lubab mul enda ümber piire palju julgemalt nihutada,“ ütleb lauljatar.

 

Teda huvitab naise sisemaailm ja Anna looming toetubki paljus isiklikele kogemustele. Ta häält on kirjeldatud kui hüüdja häält kõrbes, milles peitub habras jõud.  Laval on Anna Kaneelina kui urbanistlik maag, kes ei karda jagada oma sisemaailma – võluvat oma haavatavuses ja ebamaises metsikuses.

 

Ansambli muusikute omavaheline sünergia annab tõuke väga eriliseks loominguliseks koostööks. „Kuulaja ees peab olema avatud südamega, sest ainult nii saab päriselt jagada seda, mis endal anda on,“ ütlevad muusikud. Sel korral liituvad Anna Kaneelina bändiga keelpillikvartett Prezioso ja puhkpillimängijad. Muusikaseaded on teinud isikupärase käekirjaga helilooja-klahvpillimängija Raun Juurikas.

 

Kammeransambli koosseisuga saab Anna Kaneelina muusika uue mõõtme, lisades kõlakihte ja värskust.

Koosseis:

Anna Pärnoja
vokaal
Erki Pärnoja
kitarr
Joel-Rasmus Remmel
klahvpillid
Peedu Kass
kontrabass
Ahto Abner
trummid
Hanna-Liis Nahkur
viiul
Mari-Katrina Suss
viiul
Helena Altmanis
vioola
Andreas Lend
tšello
Mattias Vihmann
metsasarv
Liisa Kawasaki
flööt