fbpx
Osta pilet

Populaarne pidudesari Disco Tallinn Goes Jazz!

Festivali klubi Fotografiskas muutub 9. oktoobri hilisõhtul jazz-funky-disco-paradiisiks, kus pööritame teid tantsupõrandal ja laseme live-bandil teie peohingi paitada!

 

Õhtu kütavad üles:

Crackazat (UK)

DJ TOM LILIENTHAL
Flying Sugar

DJ WIDENSKI
Macadam Music, MonkeyFunk

 

Algselt Inglismaalt Bristolist pärit Ben Jacobs aka Crackazat on multiinstrumentalisti ja elektroonika produtsent. Ta on tunnustatud oma džässi ja housemuusika ainulaadse sulandumise tõttu.
Crackazat’i esimene kogemus tantsumuusikaga oli juba varakult, kasvades üles emaga kellega tihti tantsiti jazzmuusika järgi. Hilisemas teismeeas võttis ta kätte kitarri, bassi ja hakkas looma talle huvipakkuvat muusikat – olgu see siis Madlibi hiphop või Jamiroquai jazz-funk.

2012. aastal andis ta välja EP, kuid tema esimene suurem pühendumine klubimuusikale tuli Futureboogie Recordsi alt  samal aastal ilmunud EP-ga “Tunnel”, mis tõmbas ta tähelepanu DJ-de seas kogu maailmas. Seejärel kolis ta Rootsi ning lõi käed Rootsi labeliga Local Talk. 2015. aastal andis ta välja oma debüütalbumi “Crescendo”, mis sai kriitikutelt palju tunnustust.

Viimased paar aastat on Crackazati ülemaailmne populaarsus plahvatuslikult kasvanud, tehes koostööd nt Joey Negro, Moulinexi ja Tom Mischiga. Rääkimata jaapani vinüüli sensatsioonist “Coffe time”.

2017. aastal ilmus Local Talki alt tema teine ​​album, “Rainbow Fantasia”, misjärel jätkas ta ringreise mööda Euroopat. Crackazat teeb nüüd kahte tüüpi showsid: oma DJ-setiga ja live showsid. Live-kontsert näitab tema erinevaid oskusi nii multiinstrumentilist artistina. Ta on soojendanud selliseid artiste nagu Bonobo Bonobo & Floating Points ning olnud arvukatel kordadel ka ise peaesineja. Crackazat üllatab inimesi oma hiilgavate klaverisoolode, funkyde basskitarri soolodega ja üldise nakkava gruuviga.

“His combination of timely releases and performances will serve as a teaser to fans, when looking at what more is to come from this musical mastermind!”

Koosseis:

Crackazat
live
DJ WIDENSKI
DJ TOM LILENTHAL