fbpx

Hea klient!

 

23. aprillil 2020 kell 19:45 Fotografiska Tallinnas toimuma pidanud ning seejärel aastasse 2021 edasi lükatud El Muro Tango (Argentiina-Eesti-Norra) kontsert jääb ära seoses Covid-19 olukorraga maailmas.

Piletid saab tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaartide vastu perioodil 20. jaanuar kuni 20. veebruar 2021. Kinkekaardid kehtivad 1 aasta alates väljastamisest. Tagasiostu või vahetuse soovist andke teada siin. Automaatset tagasiostu ei toimu.

 

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada ka Piletilevi müügipunktides, v.a Circe-K teenindusjaamades ja Viru keskuse infopunktis.

Festival Jazzkaar kutsub kultuurisõpru toetama festivali jättes piletid tagasi müümata.

 

///

 

El Muro Tango on Argentiina-Norra tango-koosseis, mis on selle kirgliku muusikastiili austajaid vapustanud Lõuna-Ameerikast Euroopani. Nende omanäoline ekspressiivsus ja energiast laetud kontserdid on viinud neid tangoklubidest paljudele maailmamuusikale orinteeritud festivalidele ja ka jazzipublikuni. El Muro Tango teeb intensiivselt koostööd ka selliste Argentiina tango-tippudega nagu Juan Villarreal, Chino Laborde, Negro Falótico ja Martin Alvarado.

 

Koosseisule panid aluse Argentiina pianist Juan Pablo de Lucca ja Norra viiuldaja Karl Espegard, kelle kunagised keeleõpingud Buenos Aireses viisid muusiku tundeküllase tango keerisesse ja kontinentide vaheline koostöö võis alata. Rahvusvaheliseks kvintetiks kujunenud El Muro Tango 2018. aastal ilmunud debüütalbum “Nostálgico” äratas muusikaväljaannetes koheselt positiivset tähelepanu – märkimisväärseks peeti tango-traditsioonide sidumist modernsete nüanssidega, kus jazzitunnetus seguneb Lõuna-Ameerika rütmikaga. El Muro Tango olemust juhib Igatsev nostalgia kunagiste aegade järgi ja laval sündiv energia sulatab kindlasti soojaks ka põhjamaise kuulaja melanhooliakanalid.

Koosseis:

Juan Pablo De Lucca
klaver
Karl Espegard
viiul
Kaspar Uljas
bandoonium
Benjamin Groisman
kontrabass
Juan Villarreal
vokaal