fbpx
Osta pilet

Algselt 22. aprillil kell 19:45 Fotografiska Tallinnas toimuma pidanud Jazzkaar 2020 kontsert Ivi Rausi & Laura Põldvere „Aitäh, Uno Naissoo!“ lükkub edasi ning toimub pühapäeval, 11. oktoobril kell 20:45 Fotografiska Tallinnas .

 

Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.

 

Festival Jazzkaar kutsub kultuurisõpru toetama festivali jättes piletid tagasi müümata.  

Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis piletid saab tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu perioodil 1.-30. aprill 2020. Kinkekaardid kehtivad 1 aasta alates väljastamisest. Tagasiostu või vahetuse soovist andke teada siin.

 

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunktides, v.a Circe-K teenindusjaamades ja Viru keskuse infopunktis.

***

 

Uno Naissoo on tõeline legend Eesti heliloojate seas, kes on jätnud kustumatu jälje meie jazz-ja-popmuusika ajalukku. Koos Valter Ojakääru ja Arne Oidiga moodustavad nad kodumaise levimuusika kuldse kolmiku – Naissoo eluunistus jätta meie muusikamällu kasvõi üks meeldejääv pala on kuhjaga täitunud ja helilooja pärand särab edasi ka tänases päevas, kõlades ajakohasemana kui kunagi varem. Kontserdil “Aitäh, Uno Naissoo!” toovad lauljannad Ivi Rausi ja Laura Põldvere kuulajateni helilooja parimad palad uudses kõlapildis. Klassikaks saanud palad nagu “Märtsis algas mai”, “Su aknast näen” ja “Iial ei muutu võõraiks me” on saanud värsked seaded – kuulda saab nii meditatiivseid toone, klassikalisi jazzballaade, vanakooli svingi, mõnusat bossanovalikku nooti ja ka kergelt psühhedeelseid gruuve.

 

Ivi Rausi ja Laura Põldvere koostöö algas aastal 2012, mil kaks lauljatari kohtusid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kaasaegse improvisatsiooni erialal õppides. Sütitav muusikaline klapp on viinud koostööni Eesti Kontserdi, Jazzkaare, Eesti Jazzliidu, erinevate kirjandusfestivalidega ja ka põnevate improprojektidega Eestist väljapool – koos on esinetud Belgias, Soomes ja Hollandis. Austusavaldus Uno Naissoole on jäädvustatud ka heliplaadile, olles kolmas album Eesti paremaid jazzautoreid tutvustavast sarjast. Kontsertkosseisu moodustavad suurepärased Eesti jazzmuusikud, kellel kõigil on oma panus unustamatute palade uueks seadmisel.

Koosseis:

Ivi Rausi
vokaal
Laura Põldvere
vokaal
Jaan Jaanson
kitarr
Raun Juurikas
klahvpillid
Ara Yaralyan
kontrabass
Ahto Abner
löökpillid