fbpx
Osta pilet

Algselt 24. aprillil kell 20:00 Fotografiska Tallinnas toimuma pidanud Jazzkaar 2020 kontsert Jason Hunter Group lükkub edasi ning toimub reedel, 9. oktoobril kell 20:45 Fotografiska Tallinnas.

 

Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.

 

Festival Jazzkaar kutsub kultuurisõpru toetama festivali jättes piletid tagasi müümata.  

Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis piletid saab tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu perioodil 1.-30. aprill 2020. Kinkekaardid kehtivad 1 aasta alates väljastamisest. Tagasiostu või vahetuse soovist andke teada siin.

 

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunktides, v.a Circe-K teenindusjaamades ja Viru keskuse infopunktis.

***
Californiast Los Angelesest pärit trompetimängija, arranžeerija ja helilooja Jason Hunter on õppinud Fullertoni Kolledžis ja Berklee Muusikakolledžis Mark Whitfieldi, Ralph Petersoni ja Tiger Okoshi juures ning osalenud erinevates muusikaprojektides, mis on võimaldanud tal reisida kõikjal maailmas. Hunter on arranžeerija ja instrumentalistina teinud tihedat koostööd särava ja mitmekülgse soul-muusika laulja Sofia Rubinaga, kellega pälviti 2015. aastal Eesti parima jazzalbumi tiitel. Üha sagedamini musitseerib Eestis elav Hunter aga ka koos teiste siinsete jazzmuusikutega. Peagi on tal valmimas uus album, mis koosneb tema enda originaalmuusikast. Hunter põimib osavalt oma USA lääneranniku jazzis peituvad juured kaasaegsemate lähenemistega. Tulemuseks on muusika, mis kosutab nii hinge, keha kui ka meeli.

 

Tänavusel Jazzkaarel esitletavas projektis on Hunter lisaks noortele Leedu jazzitalentidele, pianist Dima Golovanovile ja trummar Augustas Bironasele endaga lavale kutsunud ka Rio de Janeirost pärit virtuoosse löökpillimängija Francois Archanjo ning ning viimastel aastatel nii kodu- kui ka välismaal tuntust kogunud andekad noored eesti jazzmuusikud, 2012. aasta noortekonkursi Põhja-Euroopa Jazzitalent võitja ja 2015. aastal Noore Jazzitalendi tiitli pälvinud saksofonisti Aleksander Paali ja Eesti ühe silmapaistvaima noorema põlvkonna kontrabassimängija Peedu Kassi.

Koosseis:

Jason Hunter
trompet, flüügelhorn
Aleksander Paal
altsaksofon, sopransaksofon
Dima Golovanov
klaver
Peedu Kass
kontrabass
Augustas Bironas
trummid
Francois Archanjo
löökpillid