fbpx
Osta pilet

Algselt 25. aprillil kell 23:59 Fotografiska Tallinnas toimuma pidanud Jazzkaar 2020 kontsert JT Conception lükkub edasi ning toimub esmaspäeval, 12. oktoobril kell 23:00 Fotografiska Tallinnas.

 

Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.

 

Festival Jazzkaar kutsub kultuurisõpru toetama festivali jättes piletid tagasi müümata.  

 

Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis piletid saab tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu perioodil 1.-30. aprill 2020. Kinkekaardid kehtivad 1 aasta alates väljastamisest. Tagasiostu või vahetuse soovist andke teada siin.

 

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunktides, v.a Circe-K teenindusjaamades ja Viru keskuse infopunktis.

***JT Conception ehk endise nimega Trump Conception on bassist Janno Trumpi poolt kokku kutsutud ning tema  loomingut esitav 10-liikmeline gruuviorkester. Kodumaiste muusikagurmaanide südamed võitis bänd jazzi, rokki ja funki sulatava särava muusikaga juba oma esimeste kontsertidega 2015. aastal.

Sel kevadel tähistab kollektiiv oma5. sünnipäeva. JT Conception on välja andnud kaks kauamängivat bassisti loominguga – “One” (2016) ja “Wait For It” (2017) ning pälvinud hulga nominatsioone ja auhindu kohalikus muusikaskeenes, nimistut kroonib Aasta Jazzansambli tiitel eelmisest aastast. Lisaks kodumaisele edule on kollektiiv endale nime teinud ka Baltikumi jazzifännide seas.

 

Oma viiendale sünnipäevale läheb bänd vastu uue loominguga, mida esitletakse kevadisel Jazzkaarel. Põhirõhu paneb JT Conception värskele muusikale, kuid kindlasti kuuleb ka pärleid varasemast loomingust.

Koosseis:

Janno Trump
bass
Madis Muul
klahvpillid
Pent Järve
kitarr
Caspar Salo
perkussioon
Dmitri Nikolajevski
trummid
Danel Aljo
tenorsaksofon
Keio Vutt
baritonsaksofon
Allan Järve
trompet
Jason Hunter
trompet
Johannes Kiik
tromboon