fbpx
Osta pilet

Eesti muusikute generatsioone ühendaval kontserdil astuvad lavale isad ja lapsed ning õmmeldakse kokku kahe erineva põlvkonna kogemus ja energia. Ansamblisse kuuluvad ERSO kontsertmeister, Hollandi Kuningriigilt ordeni saanud viiuldaja Arvo Leibur ja tema tütar, sel kevadel Noore Jazzitalendi auhinnaga pärjatud lauljatar Marianne Leibur.

 

Kontrabassi sõrmitseb hetkel Hortus Musicusest ning paljudets jazzkollektiividest tuntud legendaarne Taavo Remmel ja tema kõrval pianistist poeg Joel Remmel, kelle hõrku klaverimängu oleme saanud nautida väga paljudes kollektiivides ning kes kevadel valiti Aasta Jazzmuusikuks.

 

Kolmanda tandemi moodustavad meie tuntumaid ja produktiivsemaid saksofoniste Raivo Tafenau koos oma trummarist poja Ramuel Tafenauga, kes mängib mitmetes kõrge lennuga ansamblites ning avaldas 2019. aastal debüütalbumi „Gather Around“.

 

Unikaalne kuuik ühendab klassikat, jazzi ja folki, tangot ja musette´i – vahval muusikalisel rännakul piilutakse koos minevikku ja tuuakse publiku ette ka uusi ja ägedaid palasid. Kava tuli esmakordselt esitamisele TAFF Clubis 2018. aasta detsembris.

Koosseis:

Marianne Leibur
vokaal
Arvo Leibur
viiul
Joel Remmel
klaver
Taavo Remmel
bass
Ramuel Tafenau
trummid
Raivo Tafenau
saksofon