fbpx
Osta pilet

Algselt 26. aprillil kell 15:30 Fotografiska Tallinnas toimuma pidanud Jazzkaar 2020 kontsert Kadri Voorand Chamber Music Ensemble lükkub edasi ning toimub kolmapäeval, 14. oktoobril kell 18:00 Fotografiska Tallinnas.

 

Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.

 

Festival Jazzkaar kutsub kultuurisõpru toetama festivali jättes piletid tagasi müümata.  

Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis piletid saab tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu perioodil 1.-30. aprill 2020. Kinkekaardid kehtivad 1 aasta alates väljastamisest. Tagasiostu või vahetuse soovist andke teada siin.

 

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunktides, v.a Circe-K teenindusjaamades ja Viru keskuse infopunktis.

***

Särav Eesti jazzlaulja ja helilooja Kadri Voorand esineb tänavusel Jazzkaarel juba 15. aastat. „Soovin luua selleks eriliseks sündmuseks kõla, mis mähiks pehme helisummaga meid headesse mõtetesse, oleks läbinisti ilu esile tõstev, kuid omaks seejuures ka jõulisema impulsi näol tasakaalu,“ ütleb Voorand. Lisaks spetsiaalselt valminud uutele lugudele esitletakse kontserdil materjali hiljuti ilmunud albumilt „In Duo with Mihkel Mälgand“, mida iseloomustab varasemast mõnevõrra minimalistlikum harmoonia. Kontserdil kõlav muusika on seatud suuremale koosseisule, mis hõlmab lisaks Kadrile ja bassist Mihkel Mälgandile ka keelpillikvartetti. Kontsert annab albumi kavale veelgi avarama dimensiooni, mis väljendub õhulistes keelpilli- ja vokaalikihtides, segatuna maitsekate elektrooniliste manipulatsioonide ja beat-elementidega. Koosseisu improvisatoorne mängumaa on sümbioosis elektrooniliste efektide ja hingestatud poeesiaga. Muusikud ei sea endale stiililisi piire, kokku sulatatakse popi, folgi, jazzi ja isegi roki elemente.

 

Kadri Voorand on mitmekülgne vokalist, pianist ja helilooja, kelle kirglik esitus on pälvinud rohkelt heakskiitu nii kodu- kui ka välismaal. Kuigi viimasel ajal keskendub ta peamiselt oma soolokavale ja vokaalansamblile Estonian Voices, on looming teda viinud pealtnäha ühest äärmusest teise. Ta on soleerinud paljude muusikutega nii Eestis kui ka välismaal ning produtseerinud seitse albumit, millest nelja on tunnustatud Eesti Muusikaauhindadel. Uusima albumi „In Duo with Mihkel Mälgand” annab 28.veebruaril 2020 rahvusvaheliselt välja plaadifirma ACT.

 

Voorand on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ning on praegu seal ka üks noorimaid õppejõude, kes on juhendanud ja inspireerinud noori lauljaid – Rita Ray, Linda Kanter, Anna Wibe jt

Koosseis:

Kadri Voorand
laul, klaver
Mihkel Mälgand
basskitarr, kontrabass
Marek Talts
kitarr
Villu Vihermäe
tšello
Ahto Abner
Trummid
Egert Leinsaar
viiul
Maaren Vihermäe
viiul
Sandra Klimaitė
vioola