fbpx
Osta pilet

Hea klient!

 

Algselt 18. aprillil kell 12:00 Vabal Laval toimuma pidanud Jazzkaar 2020 perekontsert Kristel Aaslaid & Daniel Viinalass „Laula, mida tunned“ jääb ära. Pileti omanikel on võimalik sama piletiga külastada laupäeval, 10. oktoobrill kell 12:00 Vabal Laval toimuvat perekontserti Hanna-Liina Võsa „Kribeli-krabeli-pumps!“.

 

Festival Jazzkaar kutsub kultuurisõpru toetama festivali jättes piletid tagasi müümata.  

Juhul kui teile uus kontsert või kuupäev ei sobi, siis piletid saab tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu perioodil 1.-30. aprill 2020. Kinkekaardid kehtivad 1 aasta alates väljastamisest. Tagasiostu või vahetuse soovist andke teada siin.

 

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunktides, v.a Circe-K teenindusjaamades ja Viru keskuse infopunktis..

***Meie oleme Daniel ja Kristel ja meile meeldib muusika — eriti just sellepärast, et muusikaga saab väljendada nii palju erinevaid emotsioone ja tundeid! Igale tujule oma lugu ja laul. Milliseid emotsioone ja tujusid meil üldse olemas on? Kuidas need kõlaksid? Meie kontserdil kohtuvad väiksemad ja suuremad muusikasõbrad tujudega läbi muusika salakeele ja tantsulusti. Kohapeal sünnivad laulud koos muusikasõprade abiga, sõnad ja viis, neid pole varem olnud, aga koos puhume nad ellu lauludeks.

Koosseis:

Kristel Aaslaid
vokaal
Daniel Viinalass
vokaal
Salabänd