fbpx
Osta pilet

Hea jazzisõber!

 

Seoses COVID-19 olukorraga maailmas on muutunud 28. novembril kell 20.00 Kumu auditooriumis toimuva kontserdi esineja – Los Aurora (Hipaania) asemel esineb Hispaania ansambel Melodie Gimard „Numen” koos flamenco tantsijaga.

 

Los Aurora (Hispaania) kontserdile 28. novembriks või 23. aprilliks ostetud piletid tagavad sissepääsu 28. novembril kell 20:00 toimuvale Melodie Gimard „Numen“ kontserdile.

 

Juhul kui teile uus esineja ei sobi, siis piletid saab tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu enne kontserdi toimumist 28. novembril. Tagasiostu või vahetuse soovist andke teada siin. Kinkekaardid kehtivad 1 aasta alates väljastamisest.

 

Tavapileti omanikud saavad piletid tagastada ka Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamades ja Viru Keskuse infopunktis.

 

***

Barcelona kvintett Los Aurora, mis segustab flamenkot ja jazzi, teeb praegu muusikaelus ilma nii kodumaal Hispaanias kui ka mujal maailmas. Muusikakõrgkoolist Taller de Músics võrsunud bändi kuuluvad noor vokaaltalent Pere Martínez, pianist Max Villavecchia, basskitarrist Javier Garrabella ja trummar Joan Carles Marí. Tantsija Jose Manuel Álvarezi hingestatud flamencoetteastete saatel võtab Los Aurora ette muusikalise rännaku läbi Hispaania 20. sajandi ühe tähtsaima helilooja Manuel de Falla tuntumate laulude, esitades neid klaveri, trummide ja basskitarri seades uudsel viisil. Los Aurora peaaegu hüpnotiseerivalt mõjuvad esinemised kannavad lisaks flamenkotraditsioonile ja džässmuusikale teistegi muusikastiilide esteetilisi mõjutusi.

 

2017. aastal publiku ette ilmunud ansamblile Los Aurora usaldati juba aasta hiljem vastutusrikas ülesanne avada oma kontserdiga Barcelonas üks maailma tähtsamaid flamenkofestivale Ciutat Flamenco. Samal ajal ilmus plaadifirma Taller de Músics alt ka bändi debüütalbum „Aurora“. Kombineerides värksel ja mõjuval moel flamenkot jazzmuusika ja erinevate tänapäevaste žanridega, pakub Los Aurora kaasahaaravat ja vaatemängulist kontserdielamust, mis avaldab kindlasti muljet põhjamaisele Eesti publikule.

 

Täname: Hispaania Suursaatkond

 

Koosseis:

Pere Martínez
vokaal
Max Villavecchia
klaver
Javier Garrabella
basskitarr
Joan Carles Marí
trummid
Jose Manuel Álvarez
tants