fbpx
Osta pilet

Seoses COVID-19 olukorraga maailmas jääb ära Jazzkaar 2020 kontsert Moonlight Breakfast (Rumeenia-Austria), mis pidi toimuma 10. oktoobril kell 23:00 Vabal Laval (algselt 23.aprillil ja 14. oktoobril) ning selle asemel esineb 10. oktoobril kell 23:00 Vabal Laval akustilise kontserdiga NOËP.

 

Moonlight Breakfast (Rumeenia-Austria) kontserdile ostetud piletid tagavad sissepääsu 10. oktoobril kell 23:00 toimuvalte NOËPi kontserdile, kehtivad nii 10. oktoobriks, 14. oktoobriks kui 23. aprilliks ostetud piletid.

 

Juhul kui teile uus esineja ei sobi, siis piletid saab tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu perioodil 29. september – 31.  oktoober 2020. Kinkekaardid kehtivad 1 aasta alates väljastamisest. Tagasiostu või vahetuse soovist andke teada siin.

 

Tavapileti omanikud saavad piletid tagastada ka Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamades ja Viru Keskuse infopunktis.

 

 

***

 

Rumeenia eksootilisest muusika-skeenest esile tõusnud trio Moonlight Breakfast haarab kuulajad tantsule tabamatu seguga kosmilisest diskost, soulist, unenäolisest popist ja nostalgilistest viidetest 80’ndate hitiajastule. Bukarestis sündinud koosseisule panid aluse multiinstrumentalist ja produtsent Bazooka ning võimekas lauljanna Christie.

 

Moonlight Breakfasti tähelend sai alguse, kui värskelt moodustunud koosseisul avanes võimalus soojendusesinejana üles astuda Jamiroquai kontserdil 35 000- pealise publiku ees. Teenitult on neid hääletatud Rumeenia parimaks bändiks, jagades lava seliste nimedega nagu Hurts, Macy Gray ja Massive Attack.

 

Energiapommina mõjuva Moonlight Breakfasti palad on olnud tunnusmuusikaks mitmete suurfirmade reklaamikampaaniatele ja sarnast menu on bändi looming saatnud voogedastusplatvormidel. Neilt on ilmunud 3 albumit: “Shout” (2012), “Time” (2016) ja “Affection” (2019).

Koosseis:

Bazooka
produtsent, trumm, klahvpillid, klarnet
Christie
vokaal, klahvpillid, sämplid