fbpx
Osta pilet

Elektroonilist poppi viljelev NOËP on karismaatiline sooloartist, kes paneb ennastunustavalt kaasa elama iga kontserdikuulaja.

 

NOËPi muusika on minimalistlik, kuid samas emotsionaalne ja haarav, kus omavahel kohtuvad elektro-popi energia ning intiimne laulukirjutamine.  NOËP tõusis esmalt kuulajateni lugudega “Move”, “Rooftop” ja “New Heights”, mis ilmusid plaadifirma Sony Music Rootsi alt ning mis on ainuüksi Spotifys tänaseks kogunud üle 19 miljoni kuulamise. NOËPi läinud aastal ilmunud singel “fk this up”, millel tegi kaasa UK artist CHINCHILLA, kinnitas kanda mitmes rahvusvahelises Spotify Viral tabelis ning jõudis Itaalias koguni eelmise aasta viie parima airplay-hiti hulka. Lisaks ilmus koostöös Kadri Voorandiga lugu “What If I Did Kill You” ja Sander Mölderiga “Muhu Girl”, mis on võitnud kohalike muusikakuulajate sündamed.  Sel aastal on edu toonud tema viimane singel “Young Boy”, mis ilmus koostöös Saksa plaadifirmaga Humming Records.

 

Ta on kinnitanud oma mainet ka kaasahaarava live-artistina ning koos kitarrist

Jaan-Eerik Aardamiga pakuvad nad ühe meeldejääva kontserdi ka Jazzkaare kuulajatele. Seekordne õhtu saab olema eriline, sest eksklusiivselt kõlab akustiline kontsert, mis laseb eriliselt kõlada laulutekstidel ning ilusatel meloodiatel, kuid on NOËPile omase energia.

 

NOËPile esinemised on alati väga oodatud ja ka artist ise ammutab sealt uut inspiratsiooni.

“Ma naudin ise igat kontserti,” kinnitab Kõpper. “Mida elavam on publik, seda lihtsam on ka endast energiat leida. Ma ei tunne, et pean end hullult käivitama – astun lavale ja inimestel on juba algusest peale ootusärevus ja tore vibratsioon sees. Laval tunnen end üsna ehedalt. Võib-olla muidu olen veidi introvertsem, nii intensiivne nagu laval ei saakski igapäevaelus olla.”

Koosseis:

NOËP
vokaal, elektroonika, klahvpillid
Jaan-Eerik Aardam
kitarrid