fbpx

Üritusi ei leitud.

ANNA BUTURLINA

L30. aprill16:00

ANNA BUTURLINA

R29. aprill16:00

ANNA BUTURLINA

N28. aprill15:00

ANNA BUTURLINA

K27. aprill15:00

Anneliis Kits, Otto-Karl Vend, DJ Erkin Antov

N28. aprill19:00

Barbosa Trio // DJ San Antonio

R22. aprill19:00

BOBBY MCFERRIN

R29. aprill16:00

BRASS JAW

T26. aprill19:00

Brian Melvin & Rosina Melvin

L23. aprill12:00

DAVID LIEBMAN QUINTET

K27. aprill16:00

DAVID LIEBMAN QUINTET // RAIVO TAFENAU-SIIM AIMLA QUINTET

T26. aprill16:00

Denise Fontoura Band

T26. aprill19:00

ELLER RYTHMIC

K27. aprill16:00

ELLER RYTHMIC

L23. aprill13:00

ERGO jazz session vol 10: MICHAEL SCHIEFEL

R22. aprill15:00

EUROPEAN JAZZ ORCHESTRA JERE LAUKKANENI JUHATUSEL

K27. aprill16:00

Gourmet Duo

L23. aprill10:00

Gourmet Duo

T26. aprill16:00

HAMLETO STAMATO + HELIN-MARI ARDER

T26. aprill16:00

HAMLETO STAMATO QUINTET // OMAR PUENTE CUBAN GROUP

N28. aprill19:00

HAMLETO STAMATO SAMBA QUARTET

K27. aprill16:00

HEDVIG HANSON GROUP

N21. aprill16:00

HEDVIG HANSON GROUP

E25. aprill16:00

HEDVIG HANSON GROUP

L23. aprill16:00

HEDVIG HANSON GROUP

R22. aprill16:00

HEDVIG HANSON GROUP

K20. aprill19:00

Jaak Johanson

L23. aprill16:00

JAAK LUTSOJA & TANEL LIIBERG

T19. aprill19:00

Jaak Lutsoja – Tanel Liiberg

L23. aprill13:00

JAZZIMAAL

L30. aprill11:30

JAZZKAAR FINAL PARTY

L30. aprill18:00

Jazzkaar SELECTS

P24. aprill17:00

Jazzkaarussell

L23. aprill09:00

Joel Remmel Trio

L23. aprill11:00

JOHAN LINDVALL TRIO

L23. aprill16:00

JOHAN LINDVALL TRIO

E25. aprill18:00

JOHAN LINDVALL TRIO

P24. aprill14:00

Kadi Uibo

L23. aprill13:00

LINNARUUMIPROJEKT 2011

R29. aprill09:00

LINNULAULUEKSKURSIOON PEEP VEEDLA JUHTIMISEL

L23. aprill05:00

Mari Pokinen

L23. aprill14:00

Marilin Kongo, Siim Aimla, DJ Ecstatic

N21. aprill19:00

MAYRA ANDRADE

L30. aprill13:00

MILK & JADE BY DANA LEONG // FUNKY P SOCIETY

R29. aprill19:00

MONICA PASSOS-HERVE MORISTO

R29. aprill18:00

NaTa Jazz Band w/ Viktoria Vasjura

K20. aprill19:00

POOGIE BELL BAND

N28. aprill18:00

PUNKT TALLINN

K20. aprill19:00

PUNKT TALLINN

N21. aprill16:00

PUNKT TALLINN AFTERPARTY

N21. aprill19:00

REBECCA KONTUS

P24. aprill15:00

RICHARD BONA

L30. aprill11:22

Righteous Jazz Citizens

K27. aprill19:00

RING-RUUSMAA-KARJA

K27. aprill16:00

TALVIN SINGH & NILADRI KUMAR

R22. aprill12:00

TANEL RUBEN QUINTET

R29. aprill19:00

The Nu Songbook

R29. aprill19:00

Tribute to Jamiroquai

L23. aprill19:00

UKU SUVISTE & MARJAMAA BROTHERS

T19. aprill19:00

UKU SUVISTE & MARJAMAA BROTHERS

N21. aprill16:00

UKU SUVISTE & MARJAMAA BROTHERS

R22. aprill16:00

UMA, Andi Pupato, Casper Obro, Siiri Sisask

E25. aprill15:00

Vennad Marjamaad ja Iljo Toming

L23. aprill12:00

Ana Salazar

N08. detsember19:00

Andres Mustonen Crossover Quartet

L03. detsember19:00

Andres Mustonen Crossover Quartet

P04. detsember18:00

Britt Quentin & Estonian Voices

T06. detsember19:00

Britt Quentin & Estonian Voices

K07. detsember19:00

Bugge Wesseltoft

R02. detsember19:00

Five Senses feat. Nguyen Le & Kristjan Randalu

L10. detsember19:00

Five Senses feat. Nguyen Le & Kristjan Randalu

R09. detsember19:00

Gourmet Sextet

R02. detsember22:00

Hanna-Liina Võsa

P04. detsember18:00

Ingrid Lukas

P27. november18:00

Ingrid Lukas

L26. november19:00

Ingrid Lukas

R25. november19:00

Ingrid Lukas

E28. november21:00

Ingrid Lukas

N24. november20:00

Raadio Laste Laulustuudio, Siim Aimla ansambel, solist Birgit Õigemeel

L10. detsember16:00

Tuule Kann & Jaak Sooäär

N01. detsember19:00

Tuule Kann & Jaak Sooäär

R09. detsember19:00

VindProject3

P04. detsember18:00

Voice Messengers

R09. detsember19:00

Aleksei Kruglov & Jaak Sooäär Trio

K19. oktoober17:00

Andrea Marcelli Trio feat. Ekkehard Wölk

L10. september14:00

Dhafer Youssef ja Vox Clamantis 15

E26. september20:39

Django Bates’ Spring Is Here (Shall We Dance?) feat. Josefine Lindstrand

N22. september16:00

Emile Parisien Quartet

R04. november20:00

ERGO Jazz Session Vol 11: Sophie De Vries

L08. oktoober16:00

Gourmet Duo Plus

R28. oktoober17:00

Jazzibrunch: Olafur Arnalds

P21. august09:00

Klima Kalima

R07. oktoober19:00

Tallinn Jazz Weekend

R23. september21:00

Tallinn Jazz Weekend

L24. september21:00

Marc Ducret

K01. veebruar21:00

Marc Ducret

N02. veebruar19:00

Anneliis Kits & Righteous Jazz Citizens

R15. juuli21:30

PÄIKESETÕUSUKONTSERT Tallinna lahel

L16. juuli04:30

Helin-Mari Arder Kvintett

L16. juuli21:30