Üritusi ei leitud.

Datevik & Trio

K09. oktoober19:00

Elu täis jazzi – Anne Erm 70

N12. september20:30

Improgala

K16. oktoober19:00

Valgrest Voorandini

T08. oktoober19:00
PAIDE

Datevik & Trio

P06. oktoober16:00

Improgala

T15. oktoober19:00

Jaak Lutsoja Quintet

E02. detsember19:00

Kaspar Kalluste Trio

L26. oktoober17:00

Ulla Pirttijärvi & Ulda

K16. oktoober19:00

Ulla Pirttijärvi & Ulda

R18. oktoober19:00

Valgrest Voorandini

E07. oktoober19:00
TARTU1

Valgrest Voorandini

L05. oktoober19:00
PARNU1

Valgrest Voorandini

R04. oktoober19:00

Valgrest Voorandini

N03. oktoober19:00
ESTONIA1

Aga Zaryan

N28. november19:00
VKK1

Airtist

R06. detsember22:00
KRAHL1

Airtist

N05. detsember22:00

Anders Hagberg & Ahmed Al-Khatib 4tet

P01. detsember18:00
NIGUL1

Jaak Lutsoja Quintet

N05. detsember19:00

Jukka Perko Avara

K04. detsember19:00
NIGUL1

Kristjan Mazurtchak & Lapland

L07. detsember16:00

Kristjan Randalu & Prezioso

P15. detsember16:00

Kristjan Randalu & Prezioso

P08. detsember17:00

Kristjan Randalu & Prezioso

T03. detsember19:00
TUAULA1

Krystle Warren

L07. detsember19:00

Marjamaa Brothers

R29. november22:00
NO99

New York Voices & EDBB

T03. detsember19:00
NOKIA1

Rebecca Kontus kvintett

L14. detsember19:00
RAPLA

Rebecca Kontus kvintett

P15. detsember17:00
PARNU1

Shai Maestro Trio

E02. detsember19:00

Tafenau Band

N05. detsember20:00
TAFF

Tafenau Band

K04. detsember19:00
NARVA

Tafenau Band

R06. detsember20:00
KURESS

Tafenau Band

P08. detsember18:00
PUUR

Tafenau Band

L07. detsember21:00

Tafenau-Aimla 5tet

N28. november20:00
FELLIN

Tafenau-Aimla 5tet

R29. november19:00

Tafenau-Aimla 5tet

P01. detsember17:00
KOLTSU

Tafenau-Aimla 5tet

L30. november17:00

WGT & Draamateatri näitlejatest kitarristid

E09. detsember19:00
DRAAMA1

Jarek Kasar

P16. juuni19:00

Jarek Kasar

P16. juuni10:00

Mari Kalkun

P21. aprill19:00

Mari Kalkun

P21. aprill10:00

Siim Aimla ja Priit Aimla

P19. mai19:00

Siim Aimla ja Priit Aimla

P19. mai10:00

Antonio Placer – Jean-Marie Machado

E25. märts19:00

Antonio Placer – Jean-Marie Machado

P24. märts17:00

Greta Aagre – Erik Honore Group

L02. veebruar17:00

Greta Aagre – Erik Honore Group

R01. veebruar19:00

Kadi Quartet

P03. märts16:00

Kadi Quartet

L02. märts17:00

Raivo Tafenau ansambel & Liisi Koikson

P10. märts17:00

Raivo Tafenau ansambel & Liisi Koikson

E11. märts19:00

UMA, Iris Oja & Anzori Barkalaja

K20. veebruar19:00

UMA, Iris Oja & Anzori Barkalaja

R22. veebruar19:00

UMA, Iris Oja & Anzori Barkalaja

L23. veebruar17:00

Abraham’s Cafe sadamas

L20. aprill12:00

Andy Emler Trio

E22. aprill22:00

Andy Emler Trio

P21. aprill17:00

Andy Emler Trio

T23. aprill19:00

Anneliis Kits & Karl-Martin Sinijärv

P21. aprill16:00

Charles Lloyd New Quartet

R26. aprill19:00

Claudia Aurora

K24. aprill21:00

Dwele

L20. aprill22:00

Fabrizio Bosso Quartet

T23. aprill21:00

Gregory Porter

N25. aprill21:00

Hanna Paulsberg Concept/Heliotroop

R19. aprill22:00

Hedvig Hanson Group

K24. aprill18:00

Hedvig Hanson Group

E22. aprill19:00

Hedvig Hanson Group

T23. aprill19:00

Hedvig Hanson Group

L20. aprill16:00

Hedvig Hanson Group

N25. aprill19:00

Hedvig Hanson Group

P21. aprill16:00

Helin-Mari Arder ja Eeva Park

P21. aprill11:00

Heliotroop

N18. aprill20:00

Hildegard Lernt Fliegen

N25. aprill18:00

Hiromi: The Trio Project

L27. aprill18:00

Jaan Pehk

P21. aprill14:00

Jazz Cabaret: Hildegard Lernt Fliegen

R26. aprill19:00

Jazz mob

L27. aprill16:30

Jazziaken

L27. aprill13:00

Jazziaken

R26. aprill13:00

Jazziaken: Marten Altrov

K24. aprill13:00

Jazzimaal

P21. aprill15:00

Jazziusu rongkäik

L20. aprill11:00

Kivikuju

T23. aprill15:30

Klaus Paier & Asja Valcic

K24. aprill22:00

Klaus Paier & Asja Valcic

T23. aprill19:00

Kooliüllatus

N25. aprill12:25

Kooliüllatus

T23. aprill11:45

Kruglov-Sooäär Quartet

T23. aprill22:00

Kruglov-Sooäär Quartet

N25. aprill19:00

Laevasõit Kajsamooril

L27. aprill13:30

Laevasõit Kajsamooril

L27. aprill10:30

Laevasõit Kajsamooril

L20. aprill15:30

Laevasõit Kajsamooril

L20. aprill12:30

Lastekontsert „Laulutrikk“ OMAtsirkus ja ansambel: Eleonora Tikas, Kalle Tikas ja Allan Prooso

L27. aprill12:00

Lastekontsert: „Jazzimadin“ Reigo Ahven, Siim Aimla ja Kirsiõied

L20. aprill14:00

Lennukas mäng: Abraham’s Cafe

T23. aprill16:45

Lennukas mäng: Liina Vokk

N25. aprill17:00

Lennukas mäng: Siim Aimla ja co

R19. aprill12:15

Linnulauluekskursioon ja -luule Peep Veedla juhtimisel

P21. aprill08:00

Lõpupidu: Faye Houston, Anneliis Kits, Sander Mölder ja Dalindeo

L27. aprill22:00

Lõunakontserdid: QUARTENCE ja Otsakooli noored

K24. aprill12:30

Lõunakontsert: Esinevad Otsakooli noored

R26. aprill12:30

Lõunakontsert: Esinevad Otsakooli noored

N25. aprill12:30

Lõunakontsert: Esinevad Otsakooli noored

T23. aprill12:30

Lõunakontsert: laupäevane üllatus

L20. aprill13:00

Lõunakontsert: Liina Vokk (kitarr) ja Margit Nagel (vokaal)

R19. aprill13:00

MaiGroup

L20. aprill22:00

MaiGroup

R19. aprill21:30

MaiGroup

N18. aprill20:00

MaiGroup

T16. aprill21:00

Michel Portal & Bojan Z

T23. aprill18:00

Muusikaline etteaste: Siim Aimla ja Sally stuudio

L27. aprill15:00

Muusikaline kerjus

R26. aprill14:00

Muusikaline soojendus

L20. aprill17:30

Muusikaline soojendus

K24. aprill17:30

Muusikaline soojendus: Eduardo Agni

T23. aprill17:30

Muusikaline soojendus: Otsakooli eri

K24. aprill19:30

Muusikaline soojendus: Otsakooli eri

T23. aprill20:00

Muusikaline soojendus: segakoor Noorus

N25. aprill17:30

Muusikaline vahepala

N25. aprill15:00

Muusikaline vahepala: Eduardo Agni

L27. aprill11:45

Naturally 7

R26. aprill22:00

Nils Frahm/Taavi Kerikmäe & Eric Echampard

L20. aprill18:00

Odd Hugo ja Siim Kera

P21. aprill10:00

Otsakool linnas

R19. aprill15:00

Puzle

P21. aprill17:00

Quartence

N25. aprill20:00

Rebecca Kontus “Cafe de Paris”

R26. aprill21:00

Revali lõunapala: Eduardo Agni

K24. aprill13:00

Segakoor Noorus ja Jelena Skulskaja

P21. aprill13:00

Siim Aimla ja Jürgen Rooste

P21. aprill12:00

Tasuta kontsertide päev “Jazz luules” Tallinna vanalinnas

P21. aprill08:00

Tasuta kontsertide päev Vanalinnas: jazz luules

P21. aprill08:00

Tiit Kikas ja André Mergenthaler

K24. aprill19:00

Tiit Kikas ja André Mergenthaler

R26. aprill22:00

Trammisõit on ajavõit

L27. aprill14:10

Trammisõit on ajavõit

K24. aprill14:24

Trio Balkan Strings

N25. aprill22:00

Trio Balkan Strings

R26. aprill19:00

Trio Balkan Strings

E29. aprill19:00

Trio Balkan Strings

T23. aprill19:00

Trio Balkan Strings

L27. aprill20:00

Trio Balkan Strings

E22. aprill19:00

Ultima Thule

R19. aprill22:00

Vaibal kõnd

L27. aprill17:30

Vaibal kõnd

R26. aprill18:30

Vaibal kõnd

K24. aprill15:00

Vaibal kõnd

R19. aprill19:30

Zara McFarlane

R19. aprill20:00

Harju tänava muusika

E22. aprill15:00

Jazziaken

E22. aprill13:00

Laevasõit Kajsamooril

L27. aprill13:30

Laevasõit Kajsamooril

L20. aprill15:30

Lõunakontsert: Matias Luoto Quartet

E22. aprill12:30

Rotermanni kvartali pop-up Jazz-lõuna

E22. aprill12:00

Tasuta kontsertide päev “Jazz luules” Tallinna vanalinnas

P21. aprill08:00

Vaibal kõnd

R19. aprill19:30