Üritusi ei leitud.

ANNA BUTURLINA

L30. aprill16:00

ANNA BUTURLINA

R29. aprill16:00

ANNA BUTURLINA

N28. aprill15:00

ANNA BUTURLINA

K27. aprill15:00

Anneliis Kits, Otto-Karl Vend, DJ Erkin Antov

N28. aprill19:00

Barbosa Trio // DJ San Antonio

R22. aprill19:00

BOBBY MCFERRIN

R29. aprill16:00

BRASS JAW

T26. aprill19:00

Brian Melvin & Rosina Melvin

L23. aprill12:00

DAVID LIEBMAN QUINTET

K27. aprill16:00

DAVID LIEBMAN QUINTET // RAIVO TAFENAU-SIIM AIMLA QUINTET

T26. aprill16:00

Denise Fontoura Band

T26. aprill19:00

ELLER RYTHMIC

K27. aprill16:00

ELLER RYTHMIC

L23. aprill13:00

ERGO jazz session vol 10: MICHAEL SCHIEFEL

R22. aprill15:00

EUROPEAN JAZZ ORCHESTRA JERE LAUKKANENI JUHATUSEL

K27. aprill16:00

Gourmet Duo

L23. aprill10:00

Gourmet Duo

T26. aprill16:00

HAMLETO STAMATO + HELIN-MARI ARDER

T26. aprill16:00

HAMLETO STAMATO QUINTET // OMAR PUENTE CUBAN GROUP

N28. aprill19:00

HAMLETO STAMATO SAMBA QUARTET

K27. aprill16:00

HEDVIG HANSON GROUP

N21. aprill16:00

HEDVIG HANSON GROUP

E25. aprill16:00

HEDVIG HANSON GROUP

L23. aprill16:00

HEDVIG HANSON GROUP

R22. aprill16:00

HEDVIG HANSON GROUP

K20. aprill19:00

Jaak Johanson

L23. aprill16:00

JAAK LUTSOJA & TANEL LIIBERG

T19. aprill19:00

Jaak Lutsoja – Tanel Liiberg

L23. aprill13:00

JAZZIMAAL

L30. aprill11:30

JAZZKAAR FINAL PARTY

L30. aprill18:00

Jazzkaar SELECTS

P24. aprill17:00

Joel Remmel Trio

L23. aprill11:00

JOHAN LINDVALL TRIO

L23. aprill16:00

JOHAN LINDVALL TRIO

E25. aprill18:00

JOHAN LINDVALL TRIO

P24. aprill14:00

Kadi Uibo

L23. aprill13:00

LINNARUUMIPROJEKT 2011

R29. aprill09:00

Mari Pokinen

L23. aprill14:00

Marilin Kongo, Siim Aimla, DJ Ecstatic

N21. aprill19:00

MAYRA ANDRADE

L30. aprill13:00

MILK & JADE BY DANA LEONG // FUNKY P SOCIETY

R29. aprill19:00

MONICA PASSOS-HERVE MORISTO

R29. aprill18:00

NaTa Jazz Band w/ Viktoria Vasjura

K20. aprill19:00

POOGIE BELL BAND

N28. aprill18:00

REBECCA KONTUS

P24. aprill15:00

RICHARD BONA

L30. aprill11:22

Righteous Jazz Citizens

K27. aprill19:00

RING-RUUSMAA-KARJA

K27. aprill16:00

TALVIN SINGH & NILADRI KUMAR

R22. aprill12:00

TANEL RUBEN QUINTET

R29. aprill19:00

The Nu Songbook

R29. aprill19:00

Tribute to Jamiroquai

L23. aprill19:00

UKU SUVISTE & MARJAMAA BROTHERS

T19. aprill19:00

UKU SUVISTE & MARJAMAA BROTHERS

N21. aprill16:00

UKU SUVISTE & MARJAMAA BROTHERS

R22. aprill16:00

UMA, Andi Pupato, Casper Obro, Siiri Sisask

E25. aprill15:00

Vennad Marjamaad ja Iljo Toming

L23. aprill12:00