fbpx

Üritusi ei leitud.

Abraham’s Cafe, Holger Marjamaa Trio, Kadri Voorand Quartet

E20. aprill21:00

Aleksander Paal Quartet

L18. aprill19:00

Cæcilie Norby & Lars Danielsson (Taani-Rootsi)

L25. aprill17:00

David Sanborn (USA)

E20. aprill19:00

Elina Duni (Albaania-Šveits)

T21. aprill21:00

ERGO Jazz Session vol 17: Hauschka (Saksamaa)

R24. aprill21:00

ESTER RADA (Iisrael-Etioopia)

K22. aprill21:00

Gregoire Maret Quartet (USA)

K22. aprill18:00

Gregory Porter (USA)

N23. aprill19:00

Heavy Beauty (Eesti-Leedu)

L25. aprill19:00

Ibrahim Maalouf (Liibanon-Prantsusmaa)

R17. aprill20:00

Ingrid Lukas Meets Dance (Šveits-Eesti)

N23. aprill23:00

John Scofield & Jon Cleary

L18. aprill20:00

Jussi Olavi Saivo „Unehalvatus“ (Soome) & Erik Alalooga „Noise or not“

R17. aprill22:00

Külli Roosna ja Kenneth Flak „Blood Music“ (Eesti-Norra)

K22. aprill20:00

Külli Roosna ja Kenneth Flak „Blood Music“ (Eesti-Norra)

N23. aprill20:00

Lastekontsert “Nu jazz-hop”

L25. aprill11:00

Liisi Koikson & the Holidays “Billie Holiday 100”

R24. aprill18:00

MAGMA (Prantsusmaa)

L25. aprill21:00

Mathias Eick Quintet (Norra)

N23. aprill21:00

Oleg Pissarenko Band

T21. aprill18:00

Raul Sööt Deeper Sound

R17. aprill22:00

Raul Vaigla Quartet feat. Marie Vaigla

L18. aprill22:00

Tafenau-Aimla-Marjamaa & Band „Saksofonide öö“

K22. aprill23:00

Tasuta Kontsertide Päev Telliskivis

P19. aprill08:00

Tatu Rönkkö “Blood on a sampler” (Soome)

L18. aprill01:00

Varjuteater perele „Üle vee“

L18. aprill13:00

“Armastuse võimalikkusest 21. sajandi Eestis”

L18. aprill16:00

Alexandra Lehmler Kvintett (Saksamaa)

T21. aprill19:00

Duo Ingrid Lukas & Patrik Zosso

L25. aprill17:00

Duo Ingrid Lukas – Patrik Zosso

R24. aprill18:00

Elina Duni (Albaania-Šveits)

K22. aprill19:00

Elina Duni Quartet (Albaania-Šveits)

N23. aprill19:00

Ingrid Lukas “Demimonde” (Eesti-Šveits)

K22. aprill20:00

Ingrid Lukas “Demimonde” (Eesti-Šveits)

E20. aprill19:00

Ingrid Lukas “Demimonde” (Eesti-Sveits)

T21. aprill19:00

Mehmet Polat Trio (Türgi-Mali-Holland)

N23. aprill21:00

Mehmet Polat Trio (Türgi-Mali-Holland)

P19. aprill16:00

Mehmet Polat Trio (Türgi-Mali-Holland)

E20. aprill19:00

Mehmet Polat Trio (Türgi-Mali-Holland)

K22. aprill19:00

MiaMee

R17. aprill20:00

MiaMee

L18. aprill21:00

MiaMee

P26. aprill19:00

Oleg Pissarenko Band

R24. aprill19:00

Oleg Pissarenko Band

N23. aprill19:00

Oleg Pissarenko Band

E20. aprill19:00

Trio Sooäär-Vaigla-Ruben “1980”

P19. aprill16:00

Trio Sooäär-Vaigla-Ruben “1980”

T21. aprill19:00

Trio Sooäär-Vaigla-Ruben “1980”

K22. aprill19:00

Telliskivi sünnipäev: Larkin Poe (USA)

R17. aprill23:30

Jam Session hosted by Peedu Kass

L18. aprill23:30

Mehmet Polat Trio (Türgi-Mali-Holland)

T21. aprill19:30

Kaunas Jazz esitleb: Azuolas Paulauskas Project

T21. aprill22:30

Carrot Lights

R24. aprill19:30

Owen Pallett (Kanada)

R24. aprill23:30

Jarrod Lawson (USA)

L25. aprill23:00