22. APRILLIL JAZZKAAREL

21. aprill 2010

Kell. 21.00 LIN’s SYSTEM-Genialistide klubis Uus tantsuline klubibänd avab Jazzkaare neljapäeva õhtul Tartus, Genialistide klubis.

Kell. 21.00 LIN’s SYSTEM-Genialistide klubis

Uus tantsuline klubibänd avab Jazzkaare neljapäeva õhtul Tartus, Genialistide klubis. Nende muusika on vürtsikas sulam eri stiilide elementidest millest esikohal on funk ja nu-jazz.

Bändi loomingulised liidrid on King Eduard – ehk eesti kõige silmapaistvam tromboonimängija Eduard Akulin ning noor ja särav lauljatar Marilin Kongo. Bändil on juba kontserdijagu lugusid ja veel sellel aastal valmib ka bändi debüütalbum. Ansamblis mängivad mainekad muusikud, liidritele võrdväärsed partnerid – noore generatsiooni andekad ja vägagi hõivatud muusikud Vladimir Võssotski – klahvpillid Virgo Sillamaa – kitarrid, Viljar Norman – bass ja lisaks veel Petteri Hasa – trummidel. Viimane on endale nimet teinud Raivo Tafenau, Smilersi ja Dagö ansamblites – arvukatest soomel ansamblitest rääkimata. lisaks on ta ka üks parimaid arranźaeerijaid. Oodata on kuuma õhtut!

Kell. 20.00 Jean – Louis Trio Viljandis klubis “Puhas kuld” – Kuum! Kuum!Kuum!

Prantsuse trompet-bass-trummid trios ei ole ühtegi Jean Louis nimelist muusikut, see on pigem väike nali. Trio muusikas on kõike – drum’n’bass-biite, hardcore rocki kõlasid, afro-rütme ja free-jazz’i helikeeriseid. See muusika rockib ja svingib täiega. Trio on massiivse kõla saavutanud tänu elektroonika kasutamisele. Ei kliśeedele on nende diviis. Viljandi kultuurimaja ulatas oma abikäe ja laenas bändile bussi läti kontsertideks. Õnneks Lätist Viljandisse pole vaja lennata ja bänd on kohal igal juhul. Lisaks ka kuumad Tallinna DJ-d 3mil ja Julm.