fbpx

Ainult täna – Argo Valsi oodatud debüütalbumi eelkuulamine!

05. detsember 2012

Noore kitarristi ja helilooja Argo Valsi loominguline tegevus on olnud stiililiselt väga varieeruv. Ta on mänginud mitmetes bändides ning kirjutanud nii jazz-, indie-, kuid ka metalmuusika sugemetega lugusid. Oma suhtumisest muusikasse on teda melomaani ja ajakirjaniku Mart Niineste poolt võrreldud artiklis „Raamistamatu kitarrist Argo Vals“ Vaiko Epliku ja Frank Zappaga. Lisaks on ta kirjutanud muusikat filmidele, telesaadetele ja tantsulavastustele, kuid teinud ka näiteks helikujunduse 2012 aasta Vabariigi Aastapäeva presidendi kätlemistseremooniale.

Nüüd on Argo Vals valmis saanud oma esimese kauamängiva, mida esitletakse kontserdil esmakordselt Jõulujazzil. Ainult ja ainult täna on aga võimalus kuulata Argo Valsi oodatud debüütplaati “Tsihcier” Eesti vägevaimas muusika- ja kultuurisõprade veebilokaalis Rada7.ee:

KUULA SIIT: http://www.rada7.ee/special/tsihcier

Debüütalbumi “Tsihcier” annab välja plaadifirma Eesti Pops ning see on saadaval alates 8. detsembri Tallinnas Von Krahlis toimuvast plaadiesitlusest. Piletiinfo: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/jazz_ja_bluus/?concert=112634

Rada7.ee on Eesti suurim muusikat ja kultuuri kajastav veebikeskkond. See on oluline sõlmpunkt kõikidele ürituste korraldajatele, artistidele, meediale ja publikule.