fbpx

Anderson ja Calhoun annavad Jazzkaarel meistriklassi

20. aprill 2009

Kõigil huvilistel on võimalik osa saada Will Calhouni ja Ray Andersoni meistriklassidest ning Ray Andersoni avalikust intervjuust.

Jazzkaarel on heaks tavaks kujunenud korraldada muusikutele, tudengitele ja kõigile huvilistele meistriklasse, mida annavad maailma tippklassi muusikud, kes esinevad festivalil. Tänavu jagavad oma teadmisi ja kogemusi Jazzikuu saadik Ray Anderson ja Will Calhoun.

Lisaks meistriklassidele toimub 24. aprillil kell 17 Ray Andersoni avalik intervjuu Viru keskuses asuvas Laseringi plaadikaupluses. Andersoni intervjueerib muusikakriitik Kaur Garšnek.

Informatsioon meistriklassidest

Trombonist RAY ANDERSON (USA)
Meistriklass reedel, 24. aprillil kell 11-13 EMTA Orelisaalis
Tänavune Jazzikuu saadik Ray Anderson oli 1990. aastal kõige esimese Jazzkaare peaesineja. Isepäine virtuoostrombonist on meister nii laval pilliga naljatlema kui esitama peadpööritavaid soolosid. Aastaid on Anderson olnud maailma jazzikriitikute aastaküsitlustes number üks tromboonimängija.

Kontsert 25.aprillil kell 20 Vene Kultuurikeskuses.

Trummar WILL CALHOUN (USA)

Meistriklass reedel, 24. aprillil kell 16-18 Vene Kultuurikeskuse keldrisaalis.
Tugeva funk- ja rockitunnetusega rütmimees on maailmanimi, kelle kontol koostöö väga paljude tuntud muusikutega. Hiilgava rockiminevikuga (ansambli Living Colour ridades), suurepärase funk-kogemusega ning veelgi kenama jazz-olevikuga ameeriklane on rahvusvahelise nimega meistermees kõige osas, mis puutub rütmi.

NB! Will Calhouni kontsert Jazzkaarel on välja müüdud.

Kontakt Madli-Liis Parts tel 5022933