fbpx

Bändide taotlusvoor Tallinn Music Week festivalile!

03. jaanuar 2011

Artistide veebipõhine taotlusvoor Tallinn Music Week festivalile 2011 on avatud kuni 16.jaanuari südaööni. Registreerida saab oma bändi läbi Tallinn Music Week`i kodulehe.

Artistide taotlusvoor Tallinn Music Week festivalile 2011 on avatud kuni 16.jaanuari südaööni. Kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 1. veebruaril. Registreerida saab oma bändi läbi Tallinn Music Week`i kodulehe: registreeri bänd siin

Tallinn Music Week 2011 toimub kuupäevadel 24-26 märts ning on osa Euroopa Kultuuripealinna Tallinn 2011 muusikaprogrammist. Tegemist on kolmandat aastat aset leidva Eesti muusika showcase-festivaliga, mille eesmärgiks näidata kodupublikule põnevaimat ja aktuaalseimat Eesti muusikat ning tutvustada meie parimaid artiste ka välismaisele muusikatööstusele ning muusikapressile. Igal aastal saabub märtsi lõpus toimuvale muusikatööstuse konverentsile ja Eesti muusika festivalile ligi 100 tipp-professionaali üle maailma, mis annab Eesti artistidele unikaalse võimaluse jääda silma olulistele festivalidele, mainekatele plaadifirmadele, ülemaailmsetele agentuuridele ja välispressile.

Kõikidele bändidele, kes on huvitatud järgmisel Tallinn Music Weekil üles astumisest, on avatud veebipõhine taotlusvoor. Taotlusvoorus osalevad võrdsetel tingimustel ka artistid meie naaberriikidest, kuid festivali prioriteet on keskenduda just Eesti talendile. Taotlused on oodatud jazzmuusikat viljelevailt muusikakollektiividelt, kes tunnevad, et on valmis tegutsema ka välisturgudel ning panustama nii muusikalisse arengusse kui professionaalsesse asjaajamisse.

Taotlusvoor on avatud kuni 16. jaanuari südaööni ning kaaluka argumendina võetakse otsustusprotsessis arvesse ka artisti oskust presenteerida end läbi tutvustava teksti, promopiltide ja muu lisamaterjali, mis sooviavaldusega kaasas käivad. Taotlusvorm on kättesaadav siit

Avatud on ka delegaatide registreerimine Tallinn Music Week konverentsile: siit

Konverents toimub 25-26 märtsil 2011 Nordic Hotel Forumi konverentsikeskuses.

Jazz showcase info:
Krista Tramberg
Jazzkaar
krista@jazzkaar.ee

Tallinn Music Week:
www.tallinnmusicweek.ee
www.facebook.com/tallinnmusicweek
info@tallinnmusicweek.ee

Tallinn Music Week 2010:
3 ööd
18 kontserti
100 artisti
6000 kontserdikülastust
107 välisdelegaati 17 riigist
29 608 unikaalset kodulehekülastust 74 riigist