fbpx

Kontserdikaja: Balkan Beat Boxi muusika vastas täpselt bändi nimele

11. november 2006

Ehkki Balkan Beat Boxi kontserdile Rock Cafesse oli 2. novembril kogunenud vaid mõnisada kuulajat, sai enamus neist just seda, mida lootis – tantsida. Loe, mida arvas publik.

Ehkki Balkan Beat Boxi kontserdile Rock Cafesse oli 2. novembril kogunenud vaid mõnisada kuulajat, sai enamus neist just seda, mida lootis – tantsida.

Publikut küsitles Katre Kasemägi.

Mari: „Kontsert meeldis väga. Eriti saksofon. Ja nagu lubati balkani pärast muusikat, siis nii ka balkani stiili sai. Kontsert oli väga elav ja elurõõmus. Kuna olen ise Bulgaarias käinud, siis see meenutas bulgaaria rahvamuusikat.”

Silver (35), ehitaja: „Milline elamus! Shefid mehed, ma ütlen. See, kuidas nad kontserti nende maskide ja saalis ringi kõndimisega alustasid. Mõnusad sellid. Teate, üle pika aja sain ka mina jalad tantsupõrandal soojaks. Heast kontserdielamusest ostsin meeneks selle särgi. Kuigi see oli kallis, oli asi seda väärt.”

Kätlin (23), tudeng: „Tulin kontserdile ootusteta. Õde tiris viimasel hetkel kaasa, seega õe tegu ei pea kahetsema. See muusika oli nagu bändi nimi ütleb Balkan Beat Box. See balkani poolsaare temperament ja need trummid ja siis see keha läbiv bass olid üle kõige. Taolise muusika järgi oli lihtne oma tantsusamme seada. Tahaks neid tulevikus Eestis veel näha ja kuulata.”