fbpx

Esmakordselt Jazzkaare ajaloos toimub Jõulujazzi otseülekanne Elioni nuti-TVs

23. november 2011

Elion koostöös Jazzkaarega toob oma klientideni Ingrid Lukase Jõulujazzi raames toimuva plaadi „Silver Secrets“ esitluskontserdi Tallinnas. Otseülekannet saavad 28. novembril kell 21.00 nautida nutiTV-st kõik Elioni kliendid. Otseülekanne televisioonis on Jõulujazzilt esmakordne.

Ingrid Lukas on andekas Eestist pärit muusik, kes  elab ja tegutseb Šveitsis juba kuusteist aastat. Oma uut heliplaati esitleb ta nii Euroopas kui ka viies Eesti linnas. 28. novembril kell 21.00 saavad Elioni kliendid vaadata lauljatari kontserdi otseülekannet Tallinna Raekojast nutiTV-s. Jõulujazzi  ajaloos toimub otseülekanne TV-s esmakordselt, tegemist on erilise sündmusega, mis suurendab kordades kontserdi kuulajate-vaatajate arvu. Selleks, et kontserti vaadata, tuleb Elioni nutiTV kanalitest valida teleri puldiga kanal Ingrid Lukas LIVE.

Jõulujazzi korraldaja Anne Erm: „Olen Ingridi edusse uskunud esimestest kontsertidest peale. Tegemist on omanäolise artistiga, kelle hääle ilu ja sisendusjõud on erakordsed. Lisaks on Ingrid helilooja, kelle lugudel on potentsiaali edetabelite tippu tõusmiseks. Samas on  laule, mis viivad kuulaja mineviku või tuleviku salapärastesse maailmadesse. Tema loomingulisus, pühendumus ja usk ilu jõusse on imetlusväärsed.“

„Ingrid Lukase näol on tegu erilise artistiga, kelle muusika – nii ürgne ja õrn, ei jäta ühtegi inimest ükskõikseks. Selleks, et suurem hulk eestlasi saaksid tema muusikast osa, teeme Elioni klientidele nutiTV-s tema kontserdist otseülekande. Nii saame aidata erilisel Eestist pärit artistil leida tee rohkemate kodumaalaste südameni,“ ütles Elioni juhatuse esimees Valdur Laid.

Ingrid Lukase värske plaadi „Silver Secrets“ tuuri kontserdid toimuvad Jazzkaare Jõulujazzi raames 24. novembril Kuressaares, 25. novembril Otepääl, 26. novembril Viljandis, 27. novembril Võrus ja 28. novembril Tallinnas (28.11 kontsert on välja müüdud). Hea uudisena neile, kes soovivad Ingridit oma silma ja kõrvaga nautima minna, pakub Elion võimalust osaleda piletiloosis, kus loositakse välja 28. novembril kell 18.30 Tallinna Raekojas toimuvale lisakontserdile 80 piletit. Loosimises osalemiseks tuleb täita ankeet Elioni kodulehel www.elion.ee.

Elion Jazzkaare kuldsponsorina on seisnud hea selle eest, et eestlastel oleks kodustes kontsertsaalides võimalus nautida häid ja tunnustatud jazzartiste. Samuti on Elion igakevadisel Jazzkaare suurfestivalil juba viis aastat välja andnud jazziauhinda, mille eesmärk on laiemalt tunnustada Eesti aktiivsemaid, professionaalsemaid ja loomingulisemaid jazzmuusikuid. Aastal 2011 pälvis Elioni jazziauhinna pianist Kristjan Randalu (varasemad võitjad Jaak Sooäär, Tanel Ruben, Raivo Tafenau ja Siim Aimla).

Lisainfo:

Anne Erm, Jõulujazzi peakorraldaja anne@jazzkaar.ee, 6660034

Ingrid Piirsalu, Elion Ettevõtted AS meediasuhete juht, ingrid.piirsalu@elion.ee, 56464035