fbpx

Festivali Jõulujazz piletite pimemüük!

01. oktoober 2012
Festivali Jõulujazz piletite pimemüük!

Ainult 1. ja 2. oktoobril kõik Jõulujazz 2012 kontserdid poole soodsamalt!

Pimemüük – osta, kui julged, sest esinejad on veel üllatus!

Jazzkaare „pimemüügi“-kampaania on kingitus jazzisõpradele ja mitte ainult. Loodame, et kampaania läbi leiavad tee jazzmuusika juurde ka teised muusikasõbrad. Selleks pakub Jazzkaar kõiki Jõulujazzi Tallinna kontsertite pileteid 1.-2. oktoobril poole soodsamalt! Kampaania raames tuleb müüki 900 piletit festivali Jõulujazz 2012 Tallinna kontsertidele. Pimemüügi tingimus on aga asjaolu, et teada on ainult kontserti toimumise kuupäev, kellaaeg ja koht.

Jõulujazzi programm avalikustatakse peale „pimemüügi“-kampaania lõppu 3. oktoobri keskpäeval. Seega Jõulujazzi Pimemüügi pileteid võivad osta need, kes on Jazzkaare programmi kvaliteedis kindlad. „Kampaania on kingitus Jazzkaare suurimatele sõpradele andes neile võimaluse osta pileteid tavapärasest palju soodsamalt. Samas usume, et see meelitab ka meie fänne programmi välja nuhkima ja infot levitama, sest Jõulujazzi programm on tõesti hea. Lisaks loodame südamest, et kampaaniahinnaga müüki tulevad soodsad piletihinnad toovad jazzmuusika juurde ka palju uusi muusikasõpru,“ ütles festivali direktor Anne Erm. Pimemüük toimub koos piletimüügipartnerite Piletilevi ja TicketProga.

 

Festival Jõulujazz 2012 pakub 29. novembrist 12. detsembrini tipptasemel kontserdikava kirikutes, kontserdi- ja teatrisaalides. Festivalil esinevad kõrvuti Eesti muusikutega USA, Korea, Prantsusmaa, Saksamaa, Rootsi, Soome jt maade muusikud. 17. korda toimuva Jõulujazzi kavast leiab lemmiku nii USA vokaaljazzi austaja, tipptasemel vokaalgrupi, eksootilisi esinejaid kui ka kohalikke parimaid muusikuid väikestest laululastest väärikate tipplauljateni. Mitmed artistid esitlevad festivalil ka värskeid albumeid ning põnevaid ansambli- ja orkestrikooslusi.

 

17. Rahvusvahelist festivali Jõulujazz 2012 toetavad Jazzkaare kuldsponsor Elion, peasponsorid Eesti Päevaleht, ERGO ja ametlik majutuspartner My City Hotel. Aastasponsorid on Aktaprint, Info-Auto, Tallink ja ametlik lennupartner Estonian Air. Jõulujazzi toetavad ka Kultuuriministeerium, Kultuurkapitali, Tallinna Kultuuriväärtuste amet, ERR, USA ja Rootsi Saatkond, Prantsuse Instituut jt.

 

Jõulujazzi pimemüügi-kampaania kestab 1.-2. oktoobrini Piletilevi müügikohtades ning veebiaadressil www.piletilevi.ee. Nokia Kontserdimajas toimuvatele Jõulujazzi kontsertidele saab kampaaniapileteid osta ka TicketPro müügikohtadest ning veebiaadressil www.ticketpro.ee. Kampaania raames tuleb müüki 900 sooduspiletit ning igale kontserdile saab korraga osta kuni 4 kampaania-piletit.

 

Kampaania tingimused:

* Jazzkaare Jõulujazzi Pimemüük toimub 1. oktoobrist 2012 kell 8.00 kuni 2. oktoobrini 2012 kell 23.59.
* Pimemüügi käigus ei avalikustata Jõulujazzi programmi artiste.
* Pimemüügi raames avalikustatakse ainult Jõulujazzi Tallinna kontsertide kuupäevad, kellaajad ja toimumiskohad.
* Pimemüügi raames on Jõulujazzi 2012 Tallinna kontsertide piletid müügil 50% allahindlusega, allahindlus kehtib ainult täishinnast.
* Pimemüügi kampaania raames saab iga ostja osta ühele kontserdile soodushinnaga kuni neli (4) piletit, igale kontserdile on müügil piiratud kogus kampaaniapileteid.
NB! Pimemüügi käigus ostetud pileteid tagasi ei osteta.
* Pimemüügi raames ostetud piletid kehtivad kontserdikohas pääsmena, neid ümber vahetama ei pea.

Kohtumiseni Jõulujazzil!