fbpx

Gregory Porteri kontserdile tulid müüki 100 lisapiletit!

24. aprill 2013

Homme, 25. aprillil Jazzkaare Merepaviljonis toimuva Gregory Porteri kontserdile tulid müüki 100 lisapiletit!

 

Jazzkaare ühe peaesineja USA popjazzi särava tähe Gregory Porteri kontserdi vastu on olnud publikul tohutu huvi. Esimesed piletid müüdi välja juba enne festivali algust. Artisti vastutulekul lisanduvad müüki viimased 100 piletit. Rohkem lisapileteid müüki ei tule, sest artist peab oluliseks ka kuulajate mõnusat atmosfääri ja publiku mugavust.

 

Samethäälse Gregory Porteri kontserdi aitab Eestisse tuua Hennessy, kelle poolt on esimesele 400-le külalisele ka kingitus. Gregory Porteri kontsert toimub Jazzkaare festivali kodus Admiraliteedi basseini ääres asuvas Merepaviljonis. Soovitame kontserdile kohale tulla kuni tund aega varem, et nautida Merepaviljoni loodud atmosfääri ja Reval Cafe Jazzikohviku ande.  

 

Gregory Porter on kahekordne Grammy nominent ning ajakiri „Jazz Times“ valis ta käesoleva aasta artistiks. Detsembris 2012 valis Raadio Tallinn Porteri plaadi „Be Good“ kuu albumiks. 

 

Jazzkaare kuldsponsor on Danske Bank, mille klientidele on kõik festivali piletid saadaval 20% allahindlusega! Festivali peasponsorid on Eesti Päevaleht, ERGO ja Kafo, aastasponsorid My City Hotel, Tallink, Aktaprint, United Motors ning Merepaviljoni partnerid Prike, RGB ja Tallinna Sadam. Festivalile aitavad kaasa lennupartner Lufthansa, kohvikupartner Reval Cafe, EMT, Hansabuss, Eesti Loots, Hennessy ja Kodupaber. Festivali toetavad Tallinna linn, Kultuurkapital, Kultuuriministeerium, välisinstitutsioonidest Ameerika Suursaatkond, Austria Saatkond ja Prantsuse Kultuuriinstituut ning mitmed linnad. 

 

Jazzkaare lisainfo 666 0030 ja piletid@jazzkaar.ee. 

 

Gregory Porteri video „Be Good“ – http://www.youtube.com/watch?v=9HvpIgHBSdo 

 

Kohtumiseni Jazzkaarel!

Anne Erm

Jazzkaare kunstiline juht