Hei, noored kitarristid – Kuressaare kitarrilaager ootab!

27. mai 2009

27. juulist 2. augustini toimub Kuressaares taas kitarrilaager, mis on mõeldud nii noortele kitarristidele kui ka lihtsalt muusikahuvilistele. Läbiviijateks on Eesti tunnustatumad kitarristid.

27. juulist 2. augustini toimub Kuressaares kitarrilaager. Laagrisse on oodatud kõik, kellel huvi pillimängu vastu ja väikenegi pillimängu kogemus ka juba olemas. Oodatud on ka need, kes kitarri näevad peamiselt enda laulu saatepillina.

Töö toimub ansamblites, mida juhendavad sel korral Virgo Sillamaa, Tiit Paulus, Marek Talts ja Karl Laanekask. Lisaks toimuvad ka rütmikatunnid Reigo Ahvena eestvedamisel ning uuritakse pisut ka kitarrikaela, sellel asuvaid noote ja viiakse omandatud teadmised kokku ka muusikateooriaga, seda aitab teha Andre Maaker. Nii et eelnevad teadmised muusikateooriast, intervallidest, noodinimedest tulevad ikka kasuks. (nagu alati…). No aga eks saab ka ilma teooriata pilli mängida! (nagu alati…)

Lisaks toimub ka 01. augustil Kuressaare Kultuurikeskuses avatud töötubade päev, mis on tasuta ja kuhu on oodatud kõik muusikahuvilised.

Töötoad, milles saab osaleda:
REIGO AHVEN – rütmika (oodatud kõik, kellel soovi pisut rütme koputada/plaksutada. Sobib ka väiksematele lastele.)
TIIT PAULUS – jazzkitarri soolomäng ehk siis kuidas üksi meloodiat ja harmooniat kitarril esitada
KARL LAANEKASK – kitarriefektid, efektide ajalugu
VIRGO SILLAMAA/MAREK TALTS – kitarr ansamblis, kuidas saata, kuidas kuulata
Täpsem info ja registreerumine Kitarrilaagri kodulehel.
Osavõtutasu enne 15. juunit on 2000 krooni, hiljem 2300 krooni. Vajalik on eelregistreerimine.