fbpx

Herbie Hancockilt ilmub uus album

02. juuni 2010

Jazz-pioneer Herbie Hancocki albumil “The Imagine Project” esinevad muuhulgas Pink, John Legend, Jeff Beck, Seal, James Morrison ja Dave Matthews.

Jazz-pioneer Herbie Hancocki albumil “The Imagine Project” esinevad muuhulgas P!nk, John Legend, Jeff Beck, Seal, James Morrison ja Dave Matthews.

Herbie Hancock (70) on üks maailma tunnustatumaid jazzmuusikuid ja heliloojaid. Tema teosed on tähelepänuväärsed akustilise jazzi lindistused ning meest peetakse üheks suurimaks jazzpianistiks ning fusionjazzi pioneeriks.

Grammyga pärjatud Hancocki värskeim plaat “The Imagine Project” ilmub 22.juunil ning sellel on suur hulk põnevaid külalisartiste. Lood albumil on tuntud pop-klassikud, millele külalisesinejad annavad oma hääle ja Hancock oma jazziliku tõlgenduse. Plaadi avalooks on “Imagine”, mille häälepaelteks on P!nk, Seal, India.Arie, Jeff Beck ja Oumou Sangare.
Lisaks veel lood nagu “Don’t Give Up” (John Legend, P!nk), “A Change is Gonna Come” (James Morrison) ning “Tomorrow Never Knows” (Dave Matthews).

Hancock ise kirjeldab oma albumit nii: “Muusika tõeliselt on universaalne keel. “The Imagine Project” avastab seda kontsepti üle terve maailma, ühendades kultuure läbi laulu ja positiivse loomingulise väljundi. Minu lootus on, et muusika toimiks metafoorina, peegeldades meie maakera asunike tegusid; kutsena kõikehõlmavale harmooniale.“