fbpx

Jazz Time Suverütmid Sillamäel

05. juuni 2013

22. juunil 2013 algusega kell 14 toimub Sillamäe Kultuurimajas ühepäevane rahvusvaheline muusikafestival “Jazz Time Suverütmid”.

Festivalist on saanud traditsioon, Sillamäe linna üks visiitkaartidest, tuntud ja tunnustatud nii noorte dzässmuusikute kui ka professionaalide poolt. Festivali patroon on maestro Eri Klas, kunstiline juht Toivo Unt ning festivali tegevdirektor on Vladimir Võssotski.

Festivali laval esinevad noored talendid ja professionaalsed bändid Ida-Virumaalt ning mujalt Eestist. 

Selle aasta Jazz Time’i peaesinejaks on Venemaa soulmuusikamaastiku tõusev täht särava vokaali ja võluvate laulutekstidega moodsate tantsurütmide saatel – ansambel Саша Алмазова и NON CADENZA. Alates asutamisest 2004. aastal on Non Cadenza esinenud mitmetel suurtel kontsertlavadel Peterburis, Moskvas, Ukrainas ja Valgevenes. 2010. aasta tõi ansamblile ajakirja Time Out preemia ning 2012. aastal jagasid nad lava ühe kuulsaima funk muusika ansambliga The Brand New Heavies. Nende muusika võlu peitub orgaaniliselt sulanduvas souli rütmikas ning vene keele poeetilisuses ja kõlas.

Non Cadenza esineb 22. juunil kell 19 Sillamäe Kultuurimajas. Õhtu jätkub Sillamäe uues muusikaklubis „Voffka Club“ jämmsessiooniga.

Lisainfo Facebookis