fbpx

Jazziala Tallinna Merepäevadel!

12. juuli 2012

13. juulist kuni 15. juulini peetav Eesti suurim tasuta mere- ja perepidu Tallinna Merepäevad avavad taas koostöös Jazzkaarega C-terminali kõrval Jazziala, kus õhtuti on võimalik nautida mõnusaid jazzikontserte Sofia Rubina ja Abraham’s Cafega, päeval aga jalutada sadamakaidel, vaadata fotonäitust „Jazzonance” ning avatud on ka pannkoogikohvik!

Koostöös Ungari Instituudiga saab Jazzialal näha ungari fotograafi István Csaba Sánta näitust „Jazzonance”. Aastaid vabakutselise fotograafina tegutsenud kunstnik on pildistanud muuhulgas ka mitmed Jazzkaarel esinenud kuulsusi nagu Courtney Pine, Bobby McFerrin, Dianne Reeves jt. Fotograaf on muusikuid pildistanud kontsertidel, jälginud turneedel, sõites teinekord ühe kontserdi pärast maha lausa mitutuhat kilomeetrit. Vaata István Csaba Sánta fotosid SIIT!

Reedel ja laupäeval on Jazzialal avatud ka mõnus pannkoogikohvik! Näitus ja kohvik on avatud reedel, 13. juulil 14.00 – 20.00 ja laupäeval, 14. juulil 11.00 – 20.00.

Õhtused jazziala kontserdid toovad seekord teieni sarmika Sofia Rubina ning noorusliku väega Abraham’s Cafe. Reedel, 13. juulil kell 21.30 esineb Jazzialal viimastel aastatel USAs Bostonis mainekas Berklee kõrgemas muusikakoolis õppiv Sofia Rubina, kes koos eesti muusikutega esitab oma uut kava jazz- ja fusionmuusika pärlitest. Laupäeval, 14. juulil kell 21.30 rõõmustab kuulajaid noorusliku väega Abraham’s Café, mille noored ja ambitsioonikad muusikud on juudi klezmermuusika ning araabia meloodiad ja rütmid osavalt kokku seganud tänase folgi- ja jazzikeelega ning lisanud sinna oma mõtteid ja oskusi.

Laupäevahommikused laevasõidud Kajsamoori kuunaril koos Mari Kalkuniga on välja müüdud. Piletid Jazziala õhtustele kontsertidele hinnaga 5.- on müügil Piletilevis ja enne algust kohapeal.

Kohtumiseni Merepäevadel!

Jazzkaar