fbpx

Jazzikuu plakatikonkursile laekus üle 300 töö

22. detsember 2006

Jazzikuu 2007 plakatikonkursile laekus üle 300 töö õpilastelt üle Eesti. Parim töö saab Jazzikuu 2007 sümboliks, hakates ehtima nii sündmuse plakatit kui ka T-särke. Maakondadel ja koolidel on võimalik anda välja oma auhindu!

21. detsember oli viimane päev, et postitada oma töö Jazzikuu 2007 plakatikonkursile. Jazzkaare kontorisse on laekunud üle 300 töö kõikjalt maakondadest üle Eesti.

Konkursi võitja tööd või motiive sellest kasutatakse koos autori nimega Jazzikuu plakatitel, flaieritel, T-särkidel ja meenetel 2007. aastal. Töödest korraldatakse näitus ja pannakse üles Jazzikuu leheküljele. Samuti eksponeeritakse töid näitusel Kuressaares, Viljandis ja Tallinnas.

Plakat jõuab ka Jazzikuu idee algatanud Washingtonis asuva Smithsonian National Museum of History Jazz Appreciation Month projekti arhiivi.
Lisaks saavad konkursil osalejad jazziplaate, priipääsmeid Jazzkaare kontsertidele ja auhindu erinevatelt toetajatelt.
Enim töid saatnud kool saab auhinnaks samuti valiku jazziplaate.

Plakatikonkursi zhüriisse kuuluvad saksofonist ja helilooja Villu Veski, kunstnik Ave Nahkur, laulja ja helilooja Chalice, Jazzkaare peakorraldaja Anne Erm, Sally Stuudio juht Annely Köster, Jazzikuu peakunstnik Kairi Kalmann. Zhürii tööd juhib plakatikonkursi projektijuht Liis Kängsepp.

Parimaid autasustatakse Jazzkaare festivali ajal aprillis 2007 Tallinnas. Auhindu on välja pannud teiste seas kunstistuudio Vunder, Sally Stuudio, Jazzkaar.

INFOKS KULTUURIELU KORRALDAJATELE ÜLE EESTI

Kui soovite plakatikonkursil osalevate tööde näitust oma kooli, kultuurikeskusse jne 2007. aasta jooksul, pöörduge Liis Kängsepa poole liis.kangsepp@aripaev.ee. Soovid peavad laekuma jaanuari jooksul.

Kui soovite anda välja oma auhinda plakatikonkursil osalejale, andke endast teada konkursi projektijuhile hiljemalt 20. jaanuariks.

Liis Kängsepp
Jazzikuu 2007 plakatikonkursi projektijuht
liis.kangsepp@aripaev.ee