fbpx

Jazzkaar kingib muusikapäevaks poole soodsamad piletid Jõulujazzile!

01. oktoober 2018

Jõulujazzi piletite pimemüük 1. ja 2. oktoobril rõõmustab muusikasõpru tavapärasest poole soodsamate hindadega. Kampaania raames tulevad müügile 14 kontserdile 600 piletit. 50% soodsamate kampaaniapiletite ostmisel on teada vaid kontserdi toimumise kuupäev, kellaaeg ja koht. Festival Jõulujazz toimub 28. novembrist kuni 14. detsembrini. Soovime head õnne seiklushimulistele muusikasõpradele!

 

Jõulujazzi täisprogramm koos esinejatega avalikustatakse pärast Pimemüügi lõppu 3. oktoobril kell 10.00 Jazzkaare kodulehel www.jazzkaar.ee. Eelmisel aastal rõõmustasid Jõulujazzil jazzifänne mitmed erilised artistid nagu trummilegend Simon Phillips ja briti lauljatar ALA.NI. Festivali kunstilise juhi Anne Ermi sõnul ahvatleb Pimemüük ka tänavu heade üllatustega. „Jõulujazzi kava on mitmekesine sisaldades nii säravate vokalistide kontserte kui ka muusikalisi rännakuid erinevatel instrumentidel,“ julgustas Erm.

 

Festival Jõulujazz 2018 pakub 28. novembrist kuni 14. detsembrini tipptasemel kontserte kirikutes, klubides, kontserdi- ja teatrisaalides. Jõulujazzi kavast leiab nii imelisi lauljaid, legendaarseid tippmuusikuid, festivaliks sündinud koostöid ning mitmeid uusi avastusi. Jõulujazz toimub Tallinnas, Viljandis, Tartus, Pärnus ja Haapsalus. Festivali avab Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud kontsertetendus „9 hümni vabadusele“, milles osalevad 100 muusikut ja 18 hümnide autorit-heliloojat. Jõulujazz 2018 peaesineja, võrratu häälega päikseline lauljatar Lizz Wright esineb koos meie unistuste orkestri Estonian Dream Big Bandiga 9. detsembril Alexela Kontserdimajas. Nende kontsertide piletid on juba müügil ja Pimemüügi sooduskampaania neile kahele kontserdile ei kehti. Pimemüügi partner on Piletilevi.

 

Jõulujazzi kuldsponsor on Danske Bank. Festivali peasponsorid on KAFO, Jazz Pesulad ja Eesti Päevaleht, aastasponsorid My City Hotel, BMW, Tallink, Aktaprint. Jõulujazzi toetavad Reval Café, Tallinna linn, Kultuurkapital ja Kultuuriministeerium.

 

23. korda toimuva Jõulujazzi Pimemüük toimub 1.-2. oktoobrini Piletilevi müügikohtades ning veebiaadressil www.piletilevi.ee. Kampaania raames tuleb müüki 600 sooduspiletit ning igale kontserdile saab korraga osta kuni 4 piletit. Pimemüük ei laiene varem müügil olnud Jõulujazzi peaesineja Lizz Wright (USA) ja Estonian Dream Bigband kontserdile ning Jõulujazzi avakontserdile „9 hümni vabadusele“. Täpsemad kampaania tingimused ja info Jazzkaare infotelefonil 666 0030.

 

PIMEMÜÜGI TINGIMUSED:
1. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” toimub 1. oktoobrist 2018 kella 10.00st kuni 2. oktoobrini 2018 kella 23.59ni.
2. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” käigus ei avalikustata Jõulujazzi programmi artiste.
3. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” raames on Jõulujazzi 2018 kontsertide piletid müügil 50% allahindlusega ainult täishinnaga piletitele.
4. Jazzkaare Jõulujazzi „Pimemüük“ kampaania ei laiene varem müügis olnud Jõulujazzi peaesineja Lizz Wright (USA) & Estonian Dream Bigband kontserdile ning Jõulujazzi avakontserdile „9 hümni vabadusele“.
5. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” raames avalikustatakse ainult Jõulujazzi kontsertide kuupäevad, kellaajad ja toimumiskohad.
6. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” kampaania raames saab iga ostja osta ühele kontserdile soodushinnaga kuni neli piletit ning igale kontserdile on müügis piiratud kogus kampaaniapileteid.
7. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” piletid on müügil Piletilevi müügikohtades ja internetis www.piletilevi.ee.
8. Jazzkaare Jõulujazzi programm avalikustatakse 3. oktoobril 2018 kell 10.00 Jazzkaare kodulehel www.jazzkaar.ee.
9. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” käigus ostetud pileteid tagasi ei osteta.