fbpx

Jazzkaar kutsub Hedvig Hansoni kodukontserdile

10. november 2017

Jõulujazzil jätkub Jazzkaare populaarne kodukontsertide traditsioon ning teisipäeval, 12. detsembril avab oma uksed imeilus kodu Nõmmel, kus kodulaval astuvad üles Hedvig Hanson & Band imeilusa uue muusikaga “Talvine soojus”.

 

Kodupubliku hingekeeli puudutav lauljanna Hedvig Hanson on Eesti jazzi üks tunnuslikumaid hääli. Tema esimene jazzalbum “Love For Sale” ilmus 1997. aastal, tänaseks on lauljanna välja andnud tosinajagu albumeid, kus kuulajat köidavad hoolikalt valitud luuletekstid ja südamega kirjutatud muusika. Tema hääl hoiab endas nii looduslähedust kui ka diivalikku sära, püüdes sellega ajatut ilu hindavate kuulajate südameid. Jõulujazzil esitleb Hedvig Hanson oma uut sisemisest helgusest kantud albumit “Talvine soojus”. Esitatakse hingestatud omaloomingulisi laule, milles on kuulda mõjutusi jazzist ja popmuusikast. Muusika kõlab puhtalt ja meloodiliselt, jättes ruumi kuulaja enda tunnetele. Kontserdil saab kuulda nii lauljatari kui kitarrist Kalle Pilli värskeid omaloomingulisi palu.

 

Kodukontserdi piletid on müügil alates 10. novembrist kell 10.00 Piletilevi müügipunktides ja internetis. Kodu täpse aadressi saab piletiostja teada pärast ostu sooritamist. Kontserdi salvestab ETV2.