fbpx

Jazzkaar kutsub Jõulujazzi pimemüügile!

30. september 2014

1. ja 2. oktoobril on Jõulujazz 2014 kontsertide piletid 50% soodsamad! Pimemüügi kampaania raames tuleb müüki 830 piletit, soodsate kampaaniapiletite omandamisel on teada ainult kontserdi toimumise kuupäev, kellaaeg ja koht. Esineja jääb hästi hoitud saladuseks!

Osta piletid Piletilevist või Ticketpro’st. 

 

Tallinna rahvusvahelise festivali Jõulujazz programm avalikustatakse pärast Pimemüügi kampaania lõppu 3. oktoobril kell 10.00. Nagu on kinnitanud kahe eelmise aasta kogemus ostavad Jõulujazzi Pimemüügi pileteid need muusikahuvilised, kes on kindlad festivali programmi kvaliteedis. „Kampaania on kingitus meie suurimatele sõpradele ning annab neile võimaluse osta pileteid tavapärasest poole soodsamalt. Usume, et see meelitab ka meie fänne programmi „välja nuhkima“ ja infot levitama, sest seekordne kava tervikuna on tõeline maiuspala. Loodame, et eriti soodsad piletid toovad jazzmuusika juurde ka uusi muusikasõpru. Sümboolne on seegi, et teeme kingituse just rahvusvahelisel muusikapäeval,“ kommenteerib festivali direktor Anne Erm. Pimemüügi piletimüügipartnerid on Piletilevi ja Ticketpro. 

 

Festival Jõulujazz 2014 pakub 23. novembrist 15. detsembrini tipptasemel kontserte kirikutes, kontserdi- ja teatrisaalides. Festivalil esinevad kõrvuti parimate Eesti muusikutega USA, Brasiilia, Suurbritannia, Saksamaa jt maade säravad muusikud. 19. korda toimuva Jõulujazzi kavast leiab nii Grammy võitja, karismaatilisi klaverivirtuoose, mitu säravat jazzilauljatari, tippkitarriste, saksofoniste, eksootilisi muusikaid ja muusikuid. Eesti jazz on väga väärikalt esindatud ning meie jazzitähtede kõrval esinevad ka väikesed laululapsed. Avastamisrõõmu jagub igal kontserdil. 

Pimemüügi tingimused:

1. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” toimub 1. oktoobrist 2014 kella 9.00 kuni 2. oktoobrini 2014 kella 00.00.

2. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” käigus ei avalikustata Jõulujazzi programmi artiste.

3. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” raames on Jõulujazzi 2014 Tallinna, Tartu, Pärnu ja Kõue kontsertide piletid müügil -50% allahindlusega ainult täishinnaga piletitele.

4. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” raames avalikustatakse ainult Jõulujazzi kontsertide kuupäevad, kellaajad ja toimumiskohad. 

5. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” kampaania raames saab iga ostja osta ühele kontserdile soodushinnaga kuni neli piletit ning igale kontserdile on müügis piiratud kogus kampaaniapileteid. 

6. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” piletid on müügil Piletilevi müügikohtades ja Nordea Kontserdimaja kontserdi puhul ka TicketPro müügikohtades. 

7. Jazzkaare Jõulujazzi programm avalikustatakse 3. oktoobril 2014 kell 10.00 Jazzkaare kodulehel www.jazzkaar.ee.

8. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” käigus ostetud pileteid tagasi ei osteta.

 

Jõulujazzi toetavad Jazzkaare kuldsponsor Danske Bank, peasponsorid KAFO, ERGO ja Eesti Päevaleht. Ametlik majutuspartner on My City Hotel, aastasponsorid on United Motors, Tallink ja Aktaprint. Jõulujazzile panevad õla alla ka Kultuuriministeerium, Kultuurkapitali, Tallinna Kultuuriväärtuste amet, ERR, USA saatkond jt.

 

Jõulujazzi Pimemüügi-kampaania kestab 1. – 2. oktoobrini Piletilevi müügikohtades ning veebiaadressil www.piletilevi.ee. Nordea Kontserdimajas toimuvale Jõulujazzi kontserdile saab kampaaniapileteid osta ka Ticketpro müügikohtadest ning veebiaadressil www.ticketpro.ee. Kampaania raames tuleb müüki 830 sooduspiletit ning igale kontserdile saab korraga osta kuni 4 kampaania-piletit. Täpsemad kampaania tingimused ja info aadressil www.jazzkaar.ee ning Jazzkaare infotelefonil 666 0030.

 

 

Head rahvusvahelist muusikapäeva!

Kohtumiseni Jõulujazzil!

 

Festivali meeskond