fbpx

Jazzkaar kutsub Jõulujazzi pimemüügile!

30. september 2015

Festival Jõulujazz tähistab 20. sünnipäeva! 1. ja 2. oktoobril on Jõulujazzi kontsertide piletid 50% soodsamad! Pimemüügi kampaania raames tuleb müüki 840 piletit. Soodsate kampaaniapiletite omandamisel on teada vaid kontserdi toimumise kuupäev, kellaaeg ja koht. Esineja jääb esialgu hästi hoitud saladuseks!

 

Tallinna rahvusvahelise festivali Jõulujazz programm avalikustatakse pärast Pimemüügi lõppu 3. oktoobril kell 10.00. Nagu on kinnitanud eelmiste aastate kogemused ostavad Jõulujazzi Pimemüügi pileteid need muusikahuvilised, kes on kindlad festivali programmi kvaliteedis. „Kampaania on kingitus meie suurimatele sõpradele ning annab neile võimaluse osta pileteid tavapärasest poole soodsamalt. Usume, et see meelitab ka meie fänne programmi „välja nuhkima“ ja infot levitama, sest seekordne kava on tõeline maiuspala. Loodame, et soodsad piletid toovad jazzmuusika juurde uusi muusikasõpru. Sümboolne on seegi, et teeme kingituse just rahvusvahelisel muusikapäeval,“ ütles festivali direktor Anne Erm. 

 

Festival Jõulujazz 2015 pakub 28. novembrist 16. detsembrini tipptasemel kontserte kirikutes, kontserdi- ja teatrisaalides. Festivalil esinevad kõrvuti parimate Eesti muusikutega USA, Portugali, Mehhiko, Kanada, Austria, Suurbritannia, Prantsusmaa jt maade säravad muusikud. 20. korda toimuva Jõulujazzi kavast leiab nii Grammy võitja, karismaatilisi klaverivirtuoose, säravaid lauljatare, trummareid, tippkitarriste, saksofoniste ja eksootilisi muusikuid. Jõulujazzil rõõmustame ka väikeseid jazzisõpru. Pimemüügi piletimüügipartner on Piletilevi. 

 

Jõulujazzi toetavad Jazzkaare kuldsponsor Danske Bank, peasponsorid KAFO ja Eesti Päevaleht. Ametlik majutuspartner on My City Hotel, aastasponsorid on United Motors, Tallink, Tallinna Sadam, Reval Cafe ja Aktaprint. Jõulujazzile panevad õla alla Kultuuriministeerium, Kultuurkapital, Tallinna Kultuuriväärtuste Amet, Austria Suursaatkond, Prantsuse Instituut jt.

 

20. sünnipäeva tähistava Jõulujazzi Pimemüük toimub 1. – 2. oktoobril Piletilevi müügikohtades ning veebiaadressil www.piletilevi.ee. Kampaania raames tuleb müüki 840 sooduspiletit ning igale kontserdile saab korraga osta kuni 4 piletit. Täpsemad kampaania tingimused ja info aadressil www.jazzkaar.ee ning Jazzkaare infotelefonil 666 0030.

 

 

Head rahvusvahelist muusikapäeva!

Kohtumiseni Jõulujazzil!

 

Festivali meeskond