fbpx

Jazzkaar kutsub Jõulujazzi pimemüügile!

30. september 2013

Esimeste kontsertide Pimemüügi-piletid juba välja müüdud!

1. ja 2. oktoobril on Jõulujazz 2013 kontsertide piletid 50% soodsamad! Pimemüügi kampaania raames tuleb müüki 950 piletit, soodsate kampaaniapiletite omandamisel on teada ainult kontserdi toimumise kuupäev, kellaaeg ja koht. Esineja jääb saladuseks! OSTA PILET SIIT!

Tallinna rahvusvahelise festivali Jõulujazz programm avalikustatakse pärast Pimemüügi kampaania lõppu 3. oktoobril kell 10.00. Nagu kinnitas eelmise aasta kogemus ostavad Jõulujazzi Pimemüügi pileteid need muusikahuvilised, kes on kindlad festivali programmi kvaliteedis. „Kampaania on kingitus meie suurimatele sõpradele ning annab neile võimaluse osta pileteid tavapärasest poole soodsamalt. Usume, et see meelitab ka meie fänne programmi „välja nuhkima“ ja infot levitama, sest seekordne kava tervikuna on tõeline maiuspala. Loodame, et eriti soodsad piletid toovad jazzmuusika juurde ka uusi muusikasõpru. Sümboolne on seegi, et teeme kingituse just rahvusvahelisel muusikapäeval,“ ütles festivali direktor Anne Erm. Pimemüügi piletimüügipartnerid on Piletilevi ja Ticketpro.

Festival Jõulujazz 2013 pakub 28. novembrist 13. detsembrini tipptasemel kontserte kirikutes, kontserdi- ja teatrisaalides. Festivalil esinevad kõrvuti parimate Eesti muusikutega USA, Iisraeli, Palestiina, Austria, Ungari, Rootsi, Soome jt maade säravad muusikud. 18. korda toimuva Jõulujazzi kavast leiab nii Grammy võitja, karismaatilisi klaverivirtuoose, mitu säravat jazzilauljatari, tippkitarriste, saksofoniste, eksootilisi muusikaid ja muusikuid. Eesti jazz on väga väärikalt esindatud ning meie jazzitähtede kõrval esinevad ka väikesed laululapsed. Avastamisrõõmu jagub igal kontserdil.

Jõulujazzi toetavad Jazzkaare kuldsponsor Danske Bank, peasponsorid KAFO, ERGO ja Eesti Päevaleht. Ametlik majutuspartner on My City Hotel, aastasponsorid on United Motors, Tallink ja Aktaprint. Jõulujazzile panevad õla alla ka Kultuuriministeerium, Kultuurkapitali, Tallinna Kultuuriväärtuste amet, ERR, USA saatkond jt.

Jõulujazzi Pimemüügi-kampaania kestab 1. – 2. oktoobrini Piletilevi müügikohtades ning veebiaadressil www.piletilevi.ee. Nokia Kontserdimajas toimuvale Jõulujazzi kontserdile saab kampaaniapileteid osta ka Ticketpro müügikohtadest ning veebiaadressil www.ticketpro.ee. Kampaania raames tuleb müüki 950 sooduspiletit ning igale kontserdile saab korraga osta kuni 4 kampaania-piletit. 

 

Kampaania tingimused:

1. Jazzkaare Jõulujazzi “Pimemüük” toimub 1. oktoobrist 2013 kella 9.00 kuni 2. oktoobrini 2013 kella 00.00.

2. Pimemüügi käigus ei avalikustata Jõulujazzi programmi artiste.
3. Pimemüügi raames on Jõulujazzi 2013 Tallinna ja ühe Tartu kontserdi piletid müügil -50% allahindlusega ainult täishinnaga piletitest.
4. Pimemüügi raames avalikustatakse ainult Jõulujazzi kontsertide kuupäevad, kellaajad ja toimumiskohad.
5. Kampaania raames saab iga ostja osta ühele kontserdile soodushinnaga kuni neli piletit ning igale kontserdile on müügis piiratud kogus kampaaniapileteid.
6. Kampaania piletid on müügil Piletilevi müügikohtades ja Nokia kontserdimaja kontsertite puhul ka TicketPro müügikohtades.
7. Jazzkaare Jõulujazzi programm avalikustatakse 3. oktoobril 2013 kell 10.00 Jazzkaare kodulehel www.jazzkaar.ee.
8. Pimemüügi kampaania käigus ostetud pileteid tagasi ei osteta.
9. Pimemüügi raames ostetud piletid kehtivad kontserdipäeval sissepääsuks, neid ümber vahetama ei pea.