fbpx

JAZZKAARE FESTIVALI PILETID MÄRTSI LÕPUNI SOODSAD!

23. märts 2015

Baltikumi suurim jazzipidu Jazzkaar kutsub 17.-26. aprillini nautima värsket ja mitmekesist muusikaprogrammi. Nüüd on õige aeg osta festivalile piletid, sest piletid on soodsad märtsi lõpuni.

 

Festivali programmis on üle 70 kontserdi Tallinnas ja üle Eesti. Välja on müüdud kaks kontserti – John Scofieldi & Jon Cleary (USA) ning Ester Rada (Iisrael) kontserdid. Saalid on kohe täitumas ka järgmistel sündmustel: Gregory Porter (USA), Liisi Koikson & The Holidays “Billie Holiday 100”, Eesti jazzi showcase-kontsert ning mõlemad pereprogrammi sündmused – varjuteater “Üle vee” ning Genka uus lastekontsert “Nu Jazz-Hop”. Kokku on festivalile tänaseks müüdud enam kui 4500 piletit.

 

Siin väike spikker festivali programmist vanade lemmikute ülesleidmiseks ja uute avastamiseks:

 

• Festivali koguprogrammi näed Jazzkaare kodulehelt ning Piletilevist.

• Hiljuti on lisandunud programmi: Tatu Rönkkö “Blood on a Sampler”; köögikontserdid, tantsuetendus “Blood Music”, avapäeva improkontsert. 

• Jazzkaar toimub ka mujal Eestis – Tartus, Viljandis, Pärnus, Kuressaares, Türil, Jõhvis, Raplas, Otepääl, Sakus, Elvas, Narvas, Valgas, Sillamäel.

• Legendid: Magma; David Sanborn, John Scofield & Jon Cleary*.

• Jazz USAst: Gregory Porter; Davin Sanborn; John Scofield & Jon Cleary*; Larkin Poe; Gregoire Maret; Jarrod Lawson.

• Euroopa kvaliteetjazz: Mathias Eick; Ibrahim Maalouf; Hauschka.

• Jazzkaare eriprojektid: Estonian Dream Big Band & luuletajad; Liisi Koikson & The Holidays “Billie Holiday 100”, Genka & Jazzband “Nu Jazz-Hop”.

• Õhtused peod: Larkin Poe; Owen Pallett; Ester Rada*; Jarrod Lawson; Tatu Rönkkö; jam-session; DJ Raul Saaremets.

• Oriendi helid: Ibrahim Maalouf; Elina Duni; Mehmet Polat Trio; Abraham’s Café.

• Vokaaljazz: Gregory Porter; Elina Duni; Cæcilie Norby & Lars Danielsson; Ester Rada*, Owen Pallett; Jarrod Lawson; Larkin Poe; Liisi Koikson & The Holidays; Ingrid Lukas, Kadri Voorand Quartet; Carrot Lights.

• Eesti artistide uued albumid ja kavad: Oleg Pissarenko Band; Raul Sööt Deeper Sound; Raul Vaigla Quartet feat. Marie Vaigla; Ingrid Lukas; Abraham’s Café

• Pereprogramm: varjuteater “Üle vee”; Genka & Jazzband “Nu Jazz-Hop”

* kontserdid on välja müüdud

 

Festivaliprogrammi toetab ka mahukas linnaruumiprojekt, tasuta kontsertide päev ja mitmed lisasündmused. Kokku on üle 70 kontserdile – midagi igale maitsele! 

 

Jazzkaare kuldsponsor on Danske Bank, panga klientidele on kõik festivali piletid saadaval 20% allahindlusega! Danske Banki soodustuse kohta leiab lisainfot aadressil www.danskebank.ee/jazzkaar

 

Festivali peasponsorid on KAFO, Eesti Päevaleht, aastasponsorid My City Hotel, Tallink, Aktaprint, United Motors, Tallinna Sadam. Festivalikeskust aitab püstitada Prike ja kohvikupartner on Reval Café, festivalile aitavad kaasa Jazz Pesulad, Ergo, Kodupaber, Telliskivi Loomelinnak. Festivali toetavad Tallinna linn, Kultuurkapital, Kultuuriministeerium, Prantsuse Kultuuriinstituut, Iisraeli Suursaatkond, Soome Suursaatkond, Taani Kultuuri Instituut, Pro Helvetia ning mitmed linnad.

 

Festivali piletid müügil Piletilevi müügipunktides ja internetis www.jazzkaar.ee

Täpsem info numbril 666 0030 või piletid@jazzkaar.ee.