fbpx

Jazzkaare lõpetas ühine jaskar

28. aprill 2013

Jazzkaar 2013 laupäevaõhtusel lõpupeol esinesid ansambel Dalindeo, Faye Houston ja Anneliis Kits. Kontserdikülastajate arvamusi kogus Ave-Lii Idavain.

Eda, 51, Petrone Printi toimetaja: Mul oli selline tunne, et olen kuskil Lapi kandis. Selline tühi soome road movie. Nagu Aki Kaurismäki filmi algus oleks.

Kristjan, IT: Mina üldse ei teadnud, keda ma kuulama tulen. Mulle meeldisid mõlemad bändid, nii Dalindeo kui Houston ja Kits, aga viimane meeldis rohkem.

Jolana, 31, toimetaja: See oli väga hea kontsert! Teadsin Sander Möldrit juba varem, aga ei Faye`d ega Anneliisi ei ole varem kuulnud.

Uldis, 37, finantssektor: See oli fantastiline! Ma muusikuid varem ei teadnud, üldse ei tea jazzinimesid. Mulle muusikaliik kui selline meeldib. Käin tihti Clazzis jazzi kuulamas küll, aga veel ei ole nii pädev, et artiste nimepidi teaksin. Väga meeldiv viis aega veeta oli see kontsert.

Ave-Lii, veebireporter: Lõpupralle oli rütmikas ja inspireeriv, aga tiheda kavaga festivali fännid tundusid olevat juba natuke liiga väsinud, et kaasa elades endast 100% anda. Kuigi Dalindeo ja Anneliis Kits olid tasemel ja energiast tulvil, ei suudetud vist enam nii palju kaasa huilata, kui muusikud oleksid oodanud. Elavnemine toimus Faye Houstoni lavale tulemisel – mõnel inimesel on lihtsalt uue energiaga nakatav isiksus. Kitse ja Houstoni duo laval toimis hästi ja mõlema jõulised hääled kõlasid huvitavalt kokku.