fbpx

Jazzkaare Noorte Meediatiim alustas podcastidega – esimesena külas Erki Pärnoja ansambli kitarrist Jonas Kaarnamets

11. veebruar 2017

Festivali Jazzkaar alustas 2016. aastal grupi koolinoortega noorte meediatiimi, et ühendada fotograafiast, videode tegemisest ja muusikast huvitunuid. Pärast festivali otsustati ühiselt meediatiimiga jätkata ning uue ideena tekkis kahel Tallinna 32. Keskkooli noormehel Hannes Dreimanisel ja Henri Särekannol teha ka podcaste.

 

“Henri jälgis ühe meediatiimi ülesande raames Erki Pärnoja päeva, kui ta tegi ettevalmistusi Himmelbjergeti kontserdiks Jazzkaarel. Ta tegi ka mobiili abiga Erkiga intervjuu ja seda vestlust oli nii põnev kuulata. Kkahju, et heli kvaliteet ei olnud hea, et seda ka mujal kasutada. Nii mõtlesimegi, et oleks põnev päriselt muusikute ja teiste külalistega vestlusi pidada ning podcastid teistelegi kuulamiseks üles panna,” kommenteerib Hannes. “Märkasime, et inimesega on palju parem vestelda, kui ei ole kaameraid ega teisi inimesi jälgimas,” lisab Henri.

 

Esimese podcasti külaline on Frankie Animalist ja Erki Pärnoja ansamblitest tuntud noor kitarrist Jonas Kaarnamets. Lähemalt saab kuulda tema muusikaõpingute algusest, ansamblitest ja mis tunne tal oli, kui Erki Pärnoja Jonase oma live-bändi kutsus. Samuti soovitab ta ka mõningaid artiste kevadise Jazzkaare kavast. Jonas Kaarnamets astub festivalil üles neljapäeval, 27. aprillil Erki Pärnoja : Efterglow kontserdil.

 

Kuula esimest podcasti: https://soundcloud.com/jazzkaarfestival/jazzkaare-podcast01-jonas-kaarnamets

 

28. Tallinna rahvusvaheline festival Jazzkaar toimub 21. – 30. aprillini 2017. Festivali koduks saab taas õdusat festivalimeeleolu pakkuv Telliskivi Loomelinnak. Kontserdid toimuvad Punases Majas ja Vabal Laval. Üles astuvate artistide seas on maailmatähed nagu Dianne Reeves, Steve Gadd, GoGo Penguin, Tigran Hamasyan, Iyeoka, Yemen Blues, Yussef Kamaal, Meshell Ndegeocello, Adnan Joubran ja paljud teised. Vaata Jazzkaare kava: www.jazzkaar.ee.