fbpx

Jazzkaare sündmused on kohal – Jazzkaar avab fotonäituse!

27. märts 2014

Tallinna rahvusvahelise festivali Jazzkaar 2014 fotonäituse avamine on täna, 27. aprillil kell 14.00 Admiraliteedi basseini kai ääres (Lootsi 15 kõrval).

Baltimaade suurim jazzifestival Jazzkaar tähistab 18. – 27. aprillini oma 25. juubelit. Kevadisel suurfestivalil on veerandsajandi jooksul esinenud 851 ansamblit 4277 muusikuga 64 riigist. Aastate jooksul on Jazzkaare fotograafid jäädvustanud põnevaid ja meeldejäävaid hetki festivali kontsertidelt, linnaruumi jazzisündmustest ja festivali köögipoolelt. Nüüd on see kõik teie ees, sest festivali 25. juubeli puhul heidame fotograafide objektiivi läbi pilgu viimastel aastatel Jazzkaarel esinenud põnevamatele artistidele.

 

Kaamera ette on jäänud maailma jazzistaarid nagu Bobby McFerrin, Dianne Reeves, Charles Lloyd, Avishai Cohen, Gregory Porter, Hiromi ja mitmed lõbusad hetked linnaruumist. Näitusel on esindatud fotograafide Kaupo Kikkase, Rainer Ojaste, Heiti Kruusmaa, Sven Tupitsa, Jevgeni Kulikovi, Rene Jakobsoni, Silver Mikiveri, Kaur Ilvese, Marko Kivimäe, Merli Antsmaa ja Kaisa Keizarsi tööd.

 

Fotonäitus „Jazzkaar 25: hetked festivalilt“ ootab huvilisi täna Admiraliteedi basseini äärde, näitust saab vaadata  27. märtsist kuni 10. maini. Mõnusat kevade ja jazzi avastamist kesklinna mereäärsel alal!

 

Täname: Eesti Kultuurkapital, Tallinna Sadam ja Jazzkaare fotograafide meeskond

 

Päikselise kohtumiseni!

 

www.jazzkaar.ee