fbpx

Kontserdikaja: JK: Kadri Voorand võlus julge skätiga

22. aprill 2006

21. aprilli õhtul musitseerisid Teatri NO99 Jazziklubis Jürmo Eespere trio koos suurepärase vokalisti Kadri Voorandiga. Õhtu pärliks kujunes isikupärane lauljatar. Loe publiku arvamusi.

Teater NO99 Jazzklubi jaoks algas Jazzkaare festival eile, 21. aprillil, kui Kadri Voorandi (vokaal), Tanel Rubeni (löökriistad), Jürmo Eespere (klaver), Mikko Karjalaineni (trompetid) ja Mihkel Mälgandi (kontrabass) esituses sai kuulda bebop-ajastu suurkuju Thelonious Monki kirjutatud muusikat. Enamuse palade seadete autor on Kadri Voorand.

Kuulajad olid rahul meeleolukalt veedetud õhtuga ja kiitsid huvitavaid seadeid. Publikuga vestles Ivo Heinloo.

Kulno, telekommunikatsiooni konsultant:”Kontsert oli väga hea. Minu meelest tuleks see kiiremas korras konservi panna, siis saaks kodus rahulikult kuulata.”

Chili, Taani näitlejanna:”Ma olen Monki repertuaari suur austaja ning kuulan palju tema muusikat. Kadri (Voorand) avaldas mulle muljet. Ta kasutab oma häält kui muusikainstrumenti. Skättida on tõeliselt raske, ent tema sai sellega hästi hakkama. Uskumatu, et vokalist on kõigest 19-aastane. Loodetavasti on tal ees suurepärane muusikukarjäär. Siin juhtus palju, õhtu oli muusikaliselt meeleolukas.”

Hillar (43), ärimees:”Suurepärane kontsert. Noor vokalist laulis hästi, ent tal on veel arenemisruumi. Huvitav ja põnev oli kuulata, ühtegi halba sõna ei saa öelda.”

Teet (28), muusik:”Hästi tehtud, huvitavad seaded. Väga hea kontsert oli minu arust. Teistmoodi Monki tõlgendamine. Jürmo (Eespere) tõi Mongi värvid välja.”

Julia, muusikaüliõpilane Soomest:”Bänd mängis väga hästi. Kontsert oli hästi üles ehitatud ja mulle meeldis laulja hääl. Vokalist huvitas mind eriti, kuna õpin ka ise laulmist pop-jazzi erialal.”

Katrina (21), tudeng:”Väga tore tundus. Lauljanna oli väga hea. Kontsert mulle üldiselt meeldis, õige fiiling tuli sisse.”