fbpx

Kontserdikaja: JK: Kristjan Mazurchak Trio häälestas romantilisele lainele

24. aprill 2010

Muusikute loomingus oli tunda põhjamaise looduse inspiratsiooni, mis oma kargusest hoolimata ei jätnud kedagi külmaks.

Tänavuse Jazzkaarega tegi eile õhtul algust Kristjan Mazurchak Trio, luues NO99 jazziklubis väga hapra kuid meeldiva õhkkonna. Muusikute loomingus oli tunda põhjamaise looduse inspiratsiooni, mis oma kargusest hoolimata ei jätnud kedagi külmaks.

Publik ei söandanud end liigutadagi, kui samethäälsed Laura Junson ning Erko Niit unisoonis lauldes Kristjan Mazurchaki saksofoniga imelisi helisid õhku pillasid. Küünlavalgus ja meeldiva muusika kõla hoidsid publikut oma lummuses kuni viimsete nootideni.

Kristjan Mazurchak Triot kuulanud inimeste arvamusi vahendab Eila Poom.

Kaili, ostja: “Väga hea kontsert oli. Üllatavalt hea. Ma ei olnud neid varem näinudki. Neiul oli väga hea hääl.”

Tiit (43), IT-spetsialist: “See alguse viivitus veidi häiris, aga kui kontsert pihta hakkas, läks see nii kiiresti. Muusika lõi väga koduse ja romantilise õhustiku nende küünalde ja tuhmi valgusega. Selliseid õhtuid võiks isegi tihedamalt olla ja selliseid artiste ka rohkem olla.”

Liina (35), õpetaja: “Minu reedeõhtuselt väsinud peale tegi see muusika pai.”

Triin, õpilane: “Väga tore oli. Olen Laura Junsonit varem ka kuulanud, seda kooseisu varem koos näinud ei olnud, kuid trio mõjus küll päris hästi.”

Kaarel, üliõpilane: “Ootasin ootasin jazzi, aga ma ei pettunud – ei olnud jazzi, aga oli päris hea. Mazurchaki nimi seostub minu jaoks sellise groovy-funky ja sellise asjaga, ma olen teda enne ka kuulamas käinud. Aga selline rahulik oli ka päris meeleolukas ja muidugi NO jazziklubi õhtutel on alati meeldiv ja õdus jazziõhkkond. Mulle meeldis. ”

Kaire (28), raamatupidaja: “Muusika oli väga hea. Super oli kuulata, kuidas Erko Niidu ja Laura Junsoni hääled kokku sobisid. Ja siis veel see saksofon! Tõsiselt mesimagus kõla on neil kokku. Väga harmooniline lõpp nädalale.”

Kontserdi fotogalerii/

Kristjan Mazurchak Trio
23. aprillil 2010 kell 21.30
Teater NO99 Jazziklubi
Koosseis:
Kristjan Mazurchak – saksofon
Laura Junson – laul, kitarr
Erko Niit – laul, kitarr