fbpx

Kontserdikaja: JK: Silvi Vrait: Kumus laulan esimest korda

25. aprill 2007

Kiiduavaldused ei tahtnud vaibuda, publik oli pöördes. Roosi Keva toob teieni publiku arvamusi.

Teisipäeval, 24. aprillil Kumu auditooriumis järjekordsel Jazzkaare kontserdil esines oma tuntud headuses paljude lemmik Silvi Vrait, koos uue saateansambliga, kellega ta esimest korda koostööd tegi. Lauljanna rääkis, et pole kunagi varem Kumus esinenud ning et oli pärast pakkumist Jazzkaarel esineda pikalt kõhelnud ning viimaks nõustunud. Esinemiskavas oli nii blues‘i, swing‘i kui ka prantsuse šansoone. Kontserdi lõppedes ei tahtnud kiiduavaldused vaibuda, publik oli pöördes, kutsudes lauljannat kaks korda aplausiga saali tagasi. Kõlas kaks lisalugu, millest viimase, Priit Pihlapi kirjutatud loo, laulis Silvi ilma saateansamblita.

Roosi Keva uuris publikult, kuidas neile kontsert meeldis:

Lauri Leesi: ”Silvi oli oma tavalises headuses, aga ma vist kordan end kui ütlen, et Silvi Vrait on üks neid lauljaid, kellele vanus tuleb kasuks. Silvi on praegu parem kui kunagi varem ja mul on hea meel, et ma nägin teda niisuguses vormis, nagu ta pragu on.”

Lydia: „Silvi Vrait oli oma tuntud headuses. Ta on ju alati väga hea olnud. Tegemist on mu endise kooliõega, kellega olen koos muusikat õppinud. Nii sulnist esitust polnud ma temalt varem kuulnud ja see oli mulle meeldiv üllatus.”

Toomas (56): ”Ma olen nii lähedalt seotud nende mängijatega, võib-olla pole ma piisavalt objektiivne inimene neid hindama. Väga meeldis, sest nad sobisid hästi kokku. Minu meelest oli igati hea kontsert.”

Voldemar (59): ”Kontsert meeldis väga, pole tükk aega nii head kontserti kuulnud. Silvi meeldis väga, olen teda ka varem kuulamas käinud.”

Edith (72): ”Jäin kontserdiga igati rahule. Mulle väga meeldib, kuidas Silvi Vrait laulab ja tema esitatud laulud olid hästi valitud ning ka saateansambel oli tasemel. Pikka aega polnud teda kuulamas käinud, aga pettuma ei pidanud.”

Kairi (32), töötab transpordi/logistika alal:” Ma arvan, et kolmest kontserdist, mida olen viimati külastanud, on see kindlasti parim. Väga piinlik, aga ma pole varem Vraiti laval näinud. Mulle meeldis tema ehedus ja vahetu suhtlemine publikuga.”

Katre (22), lapsega kodune: ”Mulle väga meeldis tänane kontsert, aga samas on mul siiralt kahju, et ma pole varem Vraidi kontsertidele sattunud. Tänane oli tõesti väga hea!”