fbpx

Kontserdikaja: JK: The Shin Funky pakkus elurõõmsat eksootikat

01. mai 2006

Cafe Amigos esinenud Gruusia päritolu The Shin Funky süstis kuulajatesse lusti. Loe publiku arvamusi.

Jazzkaare kevade ühel soojematest õhtutest 27. aprillil küttis Café Amigos kirgi The Shin Funky koosseis. Värvikad muusikud tõid kuulajateni väga kirju taustaga kava, mis hõlmas nii world jazzi ja funkyt kui ka rahvamuusikat.

Publiku emotsioone vahendab Grete Soosalu.

Kadi abikaasaga:”Huvitav kontsert. Eriti alguses, kui oli rohkem gruusiapärasust. Hiljem oli see nii osavalt peidetud, et ei pruukinud tähelegi panna. Pillimeeste poolt võlus virtuooslik mäng. Kõik, mis peab olema, oli olemas. Tänane sündmus teeb Amigost hoopis teise koha: bändi mängima asudes muutus õhkkond veerand tunniga mõnusaks. Eks me tulimegi siia midagi muud kui tavapärast saalikontserti otsima.”

R. Rama (33):”Tulin siia lihtsalt neljapäeva õhtut veetma, kuid leidsin eest kontserdi. Kahju, et ma sellest suuremaid kuulutusi ei näinud, oleksin teadnud end paremini häälestada. Taoline puhas muusika ei sobi robustsesse Amigosse, vaid peaks olema kuskil vaikses armsas kohas. See on liiga ilus, sest paljud on tulnud lihtsalt tantsima või istuma ning ei mõista seda. Ning kontsert võiks mingil varasemal ajal. Aga muusika iseenesest on väga hea, kiirgab lausa armastust. Eriti meeldivad trummid ning laul.”

Tiia:”Kontserdile kutsus eksootiline Gruusia ning kõik siin vastab täiesti mu ootustele. Siin Amigos on palju niiöelda eksinud inimesi, kes pole otseselt Jazzkaare kontserdile tulnud. See muudab veidi üldist õhkkonda.”

Andre (43): ”Elasin mõnda aega Gruusias ja sealne muusika meeldis väga. Täna olen siiani kuulnud vaid üht gruusia lugu ja see rahvalaul ongi kõige rohkem meeldinud.”