fbpx

Jõulujazz algab juba selle nädala neljapäeval!

17. november 2011

Jazzkaare Jõulujazzi festival alustab juba järgmisel nädalal ning 20 pühadehõngulist kontserti jõuavad 24. novembrist 10. detsembrini Tallinna, Haapsalu, Kuressaare, Tartu, Otepää, Viljandi ja Võru muusikasõpradeni.

Jõulujazzi avab eriline Eesti päritolu Šveitsi lauljatari Ingrid Lukase tuur värske albumi „Silver Secrets“ kavaga mitmetes Eesti linnades.

Lauljatari Tallinna kontserti piletid 28. novembril on küll välja müüdud, kuid Jazzkaare kuldsponsor Elion on loonud oma klientidele kaks head lisavõimalust kontserdist osasaamiseks:

1)      Elion loosib oma klientide vahel välja 40 kahekohalist piletit 28.11, kell 18.30 Tallinna Raekojas toimuvale lisakontserdile.

2)      28.11 kell 21.00 saavad Elioni kliendid nutiTV-st vaadata Ingrid Lukase kontserdi otseülekannet. NutiTV-s on selleks päevaks loodud spetsiaalne kanal „Ingrid Lukas LIVE“.

Loe lisa Elioni piletiloosi ja otseülekande kohta siit: www.elion.ee

Jõulujazzil esinevad USA, Hispaania, Prantsusmaa, Šveitsi, Saksamaa ja veel mitmete maade muusikud. Jõulujazzi peaesinejad on hispaania flamencoartist Ana Salazar, prantsuse stiilne vokaalgrupp Voice Messengers ning armastatud vokaalansambli M-Pact liider Britt Quentin, kes annab ühiskontserdid uue Eesti vokaalkuuikuga Estonian Voices.

 

Piletid müügil Piletilevi müügikohtades, Statoili jaamades ja internetis.

Vaata kava SIIT

Osta pilet SIIT

 
 Kohtumiseni Jõulujazzil!