fbpx

Kontserdikaja: Jõulujazz algas mõtisklevalt ja maaliliselt

02. detsember 2006

29. novembril Kumu auditooriumis Jõulujazzi alustanud trio Hanson-Maaker-Vaigla musitseerisid end kuulaja südamesse. Loe publiku arvamusi.

29. novembril toimus Kumu auditooriumis Jõulujazzi esimene kontsert. Väljamüüdud saalile esines “Talvemaastike” kavaga trio Hedvig Hanson-Andre Maaker- Raul Vaigla.

Publiku arvamust kontserdist uuris Anu Eesmaa.

Eeva (22):”Kontsert meeldis muidugi väga. Olen varem juba Hedvig Hansonit natuke kuulanud ja ma lihtsalt armusin temasse. Ma teen ise ka muusikat ning leidsin selles kontserdis ka midagi endale sarnast. Ta on väga omapärane.”

Helen, konstruktor-disainer:”Mõtlema pani, rahustav. Eriti meeldis mulle lõpp, kui ta hakkas publikuga suhtlema. Ta oleks võinud seda terve kontserdi jooksul teha, siis oleks lõpp ehk veelgi paremini välja tulnud. Igal juhul, väga kiiduväärt elamus.”

Krista:”Olin täiesti esimest korda Hedvig Hansoni kontserdil ja lühidalt öeldes – väga tore! Repertuaar, esinejad ja publiku kaasaelamine – kõik oli hea.”

Mart (34), arvutispetsialist:”Hedvig on mulle alati meeldinud. Siis kui ta Toomas Rulliga funky´t tegi, aga ka praegu. Temas on nii palju erinevaid poolusi, mida ta oskab ka välja tuua. Minu meelest praegune trio on superhea, nagu kokku kasvanud. On tunda ühist hingamist.”